2737
2739
عنوان

شوهرم تو قيافست چون بابام..

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 83 پست

از نبود دخترت استفاده کن شبو رویاییییی کن استفاده کنید بابا   

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
آخه ميگه شبا كه من خونم دخترم كمتر بره پايين

بگو حالا ک تنهاییم بیا بریم دوش بگیریم والا خو چی بگی بچه پرووو خخخخ

ولی اینم بگما اگه الان مادرشوهرت بچه رو میبرد کلا سایت روهوا بود نظرا یه چیز دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا باباتون دلش نوه دوم رو میخواد..برو ببینم جیکار میکنی🤣😂😁

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728
نه حق نداره ولش كن براي منم هزار تا حرف زده بعدشم قهر كرده عينه احمقا رفتم پيشش محلم نداد بميرمم دي ...

بذار اون بیاد التماست را نکنه 

نه تو بری پیشش منت بکشی 

اخرش بگه منت کش منت نکش

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
بذار اون بیاد التماست را نکنه  نه تو بری پیشش منت بکشی  اخرش بگه منت کش منت نکش

عذر میخوام ولی دوخط اول من نفهمیدم کی التماس کنه کی منت بکشه

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
2738
الان پدر تو بچتو صدا کنه ...نمیذاری بره پیشش ...میگی نه بابا نمیاد

اگه موقعش نباشه. نه نمیزارم.

ولی با ادب و احترام کامل.

بقیه هم اولش میگن حساسه. بعد اخلاقت میپذیرن. 

ولی این رویه بچه رو بد عادت میکنه.

و وقتی بچه بد تربیت شد،اولین کسی که شما رو زیر سوال میبره خود همون پدربزرگه.

حالا پدری و مادریشم فرق نداره.

حالا ما چندشب پیش داشتیم از تو گوچه مادرم اینا رد میشدیم بابام تو حیاط بود تا صدامون رو شنید طی یک حرکت انتحاری پرید تو کوچه و پسرمو رو ضربتی از شوهرم گرفت گفت هرجا میخوایید برید😂😂😂

ما هم از خوشحالی یقه جردادیم و به سمت منزل شتابان آمدیم و دمی عیش و نوش کردیم😜😜😒

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
2706