2733
2734
عنوان

راه جدید من واسه لاغر شدن😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 70 پست
گول وعده وعید مانتو و اینجور چبزا  انقد اینجوری لاغر شدم و دوباره چاق شدم دیگه بدنم گول نمیخور ...

من یه قرص پیدا کردم میخوری دبگه چاق نمیشی...لاغرت نمیکنه ها ولی از چاقیت جلوگیری میکنه...

وای من انقدر فست فودیا رو فحش میدم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام 5 کیلو کم کنم.یعنی میشه؟؟؟؟

اره عزیزم حتما حتما میشه کافیه یه لباس یه سایز کوچیکتر بگیری...هرروز تنت کن و البته تصمیم به لاغری بگیر و رژیم راحت...اگه لاغر نشدی هرچی میخوای به من بگو

من یه قرص پیدا کردم میخوری دبگه چاق نمیشی...لاغرت نمیکنه ها ولی از چاقیت جلوگیری میکنه... وای من ان ...

چه قرصیه عزیزم 

اخه من خوب لاعر میکنم رژیمامم اصولیه ولی همیشه برمیگرده وزنم 

2731
تو شهر ما هم هست ،کرج ولی خدا خیره بده تازگی ها رفتی ،تاپ شلوار ک ها شده پنجاه تومن همون بیخودها

واقعا؟؟من نرفتم دوماهی هست...تقصیر ندارن جنس گرونه ولی باااازم نسبت به بقیه جاها قیمتاش مناسبه

عالی بود...نه عزیزم من یه دختر خیلی ناآروم دارم...باشگاه و پیاده روی نرفتم...فقط توخونه حلقه میزدم و ...

بهت تبریک میگم واقعاً اراده میخاد منم پسرم بزرگ شده دیگه انشالله از شنبه میرم باشگاه تا حالا بخاطر پسرم نه پیاده روی نه باشگاه نتونستم برم ایندفعه باید موفق شم💪💪💪💪💪

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
چه قرصیه عزیزم  اخه من خوب لاعر میکنم رژیمامم اصولیه ولی همیشه برمیگرده وزنم

مطمئن باش اگه کاملا اصولی بود برنمیگشت....خواهر من ۱ سال رژیم گرفت الان دوساله ول کرده چاق نشده...

ونوستات..اسم قرصه س.۱ سوم چربی غذایی که مبخوری رو دفع میکنه مزگن کمی کثیف کاری داره چربیا از مقعد دفع میشه ولی به لاغر موندن می ارزه به نظرم

2738

وای من دلم شلوار جین میخواد پاهام کلفته ۶۸ کیلو هستم بالاتنه خوبی دارم لاغر پاهامو دوست ندارم با با س ن

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
اره عزیزم حتما حتما میشه کافیه یه لباس یه سایز کوچیکتر بگیری...هرروز تنت کن و البته تصمیم به لاغری ب ...

من الان با قد 160 ؛60کیلوام.ماه پیش 57 بودم 3 کیلو اضافه کردم متاسفانه.همه ارزوم اینه عدد 55 رو روی وزنه ببینم.

🙏 یکی همیشه هست که عاشق و مراقب منه 🙏😍🍁
وای من دلم شلوار جین میخواد پاهام کلفته ۶۸ کیلو هستم بالاتنه خوبی دارم لاغر پاهامو دوست ندارم با با ...

جاری منم کمرش باریکه با سن و روناش کلفته...ورزش کرد آبشون کنه بدتر عضله شدن سفت تر شدن🤣🤣 حالا من برعکس اون هیچکدومو ندارم پاهام باریکه

مطمئن باش اگه کاملا اصولی بود برنمیگشت....خواهر من ۱ سال رژیم گرفت الان دوساله ول کرده چاق نشده... ...

نه اصولی بود کالری شماری همهدچیم میخوردم ولی کم که حریص نشم 

اها ونوستات میخوردم قبلا خیلی بده همیشه کثیفی 

بعدم واسه روده ضرر داره پرزای داخل روده رو به مرور صاف میکنه نباید زیاد خورد

2706