2726

ی خواستگار داشتم مامانش خیلییی فیس و افاده ای بود... خیلیییی.

نمیگم مال کجا بودن شر میشه اینجا.

پسره پسره خوب و مومنی بود و اینقدر کش داد اشناییمونو چون حس میکردم منو میخواد  منتها خیلی وابسته ب خانوادش مخصوصا مامانش بود خیلیبی.

بعدش وقتی فهمیدن پدرومادرم باهم زندگی نمیکنن جوابشون نه بود..خب تا اینجا حق داشتن ولی طوری بهمون گفتن نه ک من ناراحت شدم... حالت اینکه چون مادرپدر باهم زندگی نمیکنن ما جوابمون نه و...

خلاصه..

این ماجرا برای اواخر سال96 هست.. تازه داشتم فراموشش میکردم الان زدم شبکه 5 منی ک صدسال ی بار تی وی میبینم

.. قشنگ دوربین روش بود داشت نشونش میداد تو موزه دفاع مقدس...

حاااالم بد شد ..خدایا من چی کار کنم..چرا میارش جلو چشمم.. وای

...

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای بچه ها گریم گرفت یهو.

مامانم فهمید دارم گریم میکنم.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

فراموشش کن دیگه چیزیه که گذشته، نامزد منم 7 سال پیش باهاش بهم زدم سه ماه بعد رفت خواستگاری و ازدواج کرد الانم بچه داره سر این قضیه کلی اذیت شدم بابت حرفای بی ربط مادرش ولی روزی هزاربار خدارو شکر میکنم که قسمت هم نشدیم اصلا به هم نمیخوردیم

😐مگه مرده ها رو میبرن موزه؟ 

بله اخه موزه دفاع مقدسه

افراد مومن رو میذارن اونجا مومیایی میکنن

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
تو موزه؟ مرده بود یعنی؟

نه برای شهدای گمنام ک امشب مراسم وداعه.

همچین تحفه وابسته ایی خب جاش تو موزه است دیگه 😂

نزنیا شوخی کردم ولی قبول کن ازدواج با پسر وابسته مادر بدترین انتخابه تو باید جواب منفی میدادی نه اون

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706