2737
2739

مریم عزیزم ازت بابت ست آشپزخونه ممنونم.جاریم عاشقش شد. دوستای گلم من از مریم جون دو مرتبه سفارش سرویس آشپزخونه دادم .خدا خیرش بده .جنس و دوخت عالی بود.وظیفه ام می‌دونم بیام و تعریف کنم .کمترین کاریه که میتونم برای این خانوم که یه هنرمند شریف هستش بکنم.دلم میخواست شما دوستان عزیز هم بدونید و اگر دوست داشتید بهشون سفارش بدید .کارشون بسیار تمیزه.و قیمتش هم منصفانه اس.من چند ماه پیش برای خودم گرفتم .جاریم خوشش اومد .جدیدا برای ایشون هم گرفتم .به دنیا ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرسی از تبلیغت 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
2738

جا داره بگم عکس پلیز

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
مرسی از تبلیغت 

خواهش میکنم گلم.کمترین کاریه که میتونم برای یه خانوم شریف و زحمت کش انجام بدم گلم.ما خانوما باید مواظب همدیگه باشیم .این خانوم دست تنها یه زندگی رو با یه همسر مریض در نهایت معرفت میچرخونه .منم هردودفعه از خریدم راضی بودم وظیفه ام بود بگم.عاشق خانومهای متکی به خود و قوی هستم 

2706