2726
عنوان

بیمه عمر بگیرم یا سپرده بانکی؟

270 بازدید | 19 پست

چند روزه خیلی مرددم که برای آینده ام چیکار کنم ؟ البته منظورم آینده ی مثلا نهایتا 20 سال دیگه است.

من بچه ندارم و نمیخوام داشته باشم. بنابراین به وراث و اینا فکر نمیکنم. هدف فقط آینده خودمه

از طرفی شاغل دولتی ام و بیمه و بازنشستگی اونجا رو خواهم داشت.

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

به نظر شما کدومش بهتره ؟

بیمه عمر که خب تکلیفش معلومه . سپرده بانکی هم باید یه بانک مطمئن گیر بیارم. سپرده بانکی آزادی عمل بیشتری دارم برای برداشت و واریز پول. و حتی میتونم بعضی ماه ها بیشتر پول بذارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر شما کدومش بهتره ؟ بیمه عمر که خب تکلیفش معلومه . سپرده بانکی هم باید یه بانک مطمئن گیر بیارم ...

به نظر من مرتب وام بگیر بعد زمین بخر از همه چی بهتره. 

خودم بیمه عمر دارم چون شرایط درآمدی شما رو نداشتم

خدایا شکرت😍
2728
به نظر من مرتب وام بگیر بعد زمین بخر از همه چی بهتره.  خودم بیمه عمر دارم چون شرایط درآمدی شما ...

آخه چه زمینی بخرم؟! مگه زمین ارزونه؟ یه تیکه زمین کوچیک تو کلان شهر دست کم یه میلیارد پول لازم داره.

من سرمایه اولیه ای ندارم که. تازه خونه خریدم و نهایتا الان 10 تومن دارم.

به نظر من مرتب وام بگیر بعد زمین بخر از همه چی بهتره.  خودم بیمه عمر دارم چون شرایط درآمدی شما ...

عزیزم من مثلا ماهی 100 تومن بذارم 10 ساله بعد ازسال چقدر بهم میدن ؟

جون مادراتووووون لایک نکنید
من نماینده بیمه هستم بیمه عمر هم خوبه،بعد از ۲سال در قالب وام پولتون قابل برداشته چرا نگرانی،خیلی ...

آخه گلم توی ایران به بیمه ها اعتماد ندارم. احساس میکنم تصویری که الان بهم میدن صحت نداره و وقت پول دادن کلی تبصره میارن توش و تهش برای من فقط خسرانه

عزیزم من مثلا ماهی 100 تومن بذارم 10 ساله بعد ازسال چقدر بهم میدن ؟

مثلا ۱۰۰ تومن ماهانه با درصد افزایش سالینه ۱۵ درصد

بعد از ۳۰ سال ۱میلیاردو ۱۰۰ و خورده ای میشه

که در کنارش پوشش های درمانی شامل عزینه پزشکی و پوشش بیماریهای خاص و ... داره

خوبیش هم اینه که مثل تامین اجتماعی پولت ۳۰ سال بلوکه نمیشسه،مثلا در سال ۱۵ هم اگه پول لازم شدی میتونی ۹۰ درصد ارزش بازخریدیتو در قالب وام ۴درصدی بگیری بعد قسطی پس بدی

واس پسرم دیدم بهترین سرمایه خرید طلاس  تیکه تیکه کم اجرت گرفتمو میگیرم تا الان از بانکم بیشتر سود بردم..مادرمم همین کارو واس من کرد کلی سود برد حهازمم از همونا داد و حتی با پاداش بازنشستگی و طلاها ی مقدار پول اپارتمان خرید دو سال پیش  الان داده اجاره....اگه مشکل نگهداری نباشه باز سرمایه بهتریه طلا تو زمان و  جلو چشمتم هست هر وقت ببری سر خیابون پوله

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من نماینده بیمه هستم بیمه عمر هم خوبه،بعد از ۲سال در قالب وام پولتون قابل برداشته چرا نگرانی،خیلی ...

بله قابل برداشته اما میگن درصدش کم میشه انگار 

جون مادراتووووون لایک نکنید
2706