2737
2734
عنوان

ازمن رمال عوضی سواستفاده کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2958 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عاره بخدا 

خواهر شوهر خواهرم برااینکه بختش بازشه پیش دعانویس اونم الکی گفت طلسمت کردن اونم زیر خاک خودم چندروز دیگه میام درش میارمیجور با شعبده بازی از زی موزاییک دمدرشون درش میاره.۸۰۰هزار پول گرفت.الان یسالی هم میگذره ازدواج نکرده ۴۳ سالشه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738
من ب یه خانومی زنگ زدم بیس تومن میگرفت .نمیدونم چی کاره بود ولی واقعا خوب بود ‌...اصلا دعا نداد فقط ...

اصلا پول گرفتن برای دعا گناه

باید اولا قرانی باشه

بعدشم کارش درست باشه میگه به اندازه کم به عنوان شیرینی میگیره

عزيزم پليس پيگيري ميكنه برات

اما به شرطي كه درست بري شكايت كني

حالا در كل ميگم،ميدونم خيلي ناراحت سدي

اما بهش به چشم تجربه نگاه كن،سعي كن خودتو عذاب ندي

هر ادمي اشتباه ميكنه،شماهم انساني،اشتباه كردي و اعتماد كردي بخاطر حل مشكلت

اونم واگذارش كن بخدا

اينارو ميگم كه عذاب وحدان نداشته باشي

اگر فكر ميكني اوضاعت بدتر نميشه پاشو برو كلانتري راهنمايي بگير ازشون ببين بايد چيكاركني و اونا چجوري پيگيري ميكنن

شايد ادرس و تلفن بدي براشون كافي باشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2917962/دخترای-مجررردددد تاالان باپسرغریبه بیرون رفتین یا نه؟حتی ی بار...میخام بدونم چنتا ازهمسن وسالای من،تاالان باهیچ پسری قرارنذاشتن وچن نفراینکارو کردن...

شرکت کنیدلطفا

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
ناعلاج شده بودم داشتم خودمو ب ه دری میزدم

اصلا هر رمالی که میگه اینقد پول میخوام یا قیمتای بالا میگه کلاه بردارن فقط برا پوله من دیدم.ولی دیدم اونایی ک گفتن هرچی حودت دادی حالا شده ۵هزارم باشه   حرفاشون کارشون واقعی از آب در اومده

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706