2737
2734
عنوان

اونایی که تاپیک عکس جاری بودین...😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 31 پست
😐

چیه خب 😂😂😂😂😂😂نکنه خودتی 😁😁😁😁

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره وای خداروشکر 😂😂😂😂😂😂

مگه میشه از اینجا رفت از در بیرون میکنم از پنجره میپرسم تو در مورد موضوع هم کار درستی نیست خوب چه فرقی میکنی کی زیباتره آخه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
نخیر من فاطمه هستم ولی نه فاطمه 09  اون با کاربری خودش اومده  چرا قطع بشه ؟ چرا خداروشکر ...

ازبس با نامزدش مشکل داشت من ک فکر میکنم دروغگو بود 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2738
نه دروغ نیسس

از کجا مطمعنی 

اینکه ۲ بار به کاربرا فحاشی کرد  چرا وصل میشه

مگه فحاشی کرد 

دوستمه  میشناسمش ...

اگه دروغ نیست پس خیلی ضعیفه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مگه فحاشی کرد 

بار آخر به جوکر گفته مطلقه ای نیا تاپیکم

از خجالت هم‌در اومدن

یه بار دیگه به کاربرا گفته حسودید نمیذارید زندگیمو بکنم

من از کاربرا شنیدم

چون تاپیکای مشکلات خانوادگی معمولن نمیرم؛مخصوصن کاربرایی که پشت سر هم تاپیک میزنند،اینا فقط اعصاب خوردیشون واسه ما هست؛هیچ تغییری هم تو زندگیشون نمیدن

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...

عکس استوری وات ساپ بود فکرکنم دروغ میگفت

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706