2737
2734

من از مهر تا حالا بیمارم مهر که گفتند از اعصاب دو سری دارو اعصاب خوردم و بدتر شدم که بهتر نشدم و بعد از عید اندوسکوپی و سی تی اسکن و ازمایش و سونوگرافی دادم گفتند از معده ( فتق هیاتال،رفلاکس و التهاب شدید) و اعصاب  بعد دارو خوردم و بدتر شدم تا اینکه ازمایش دادم گفتند هورمون کورتیزول و غده هیپوفیز و هیپوتالاموس که ام ای ار دادم جوابش نیومده هنوز و قراره بازم ازمایش بدم  

من از دکترم فوریت پزشکی برای پیمان ادیبی فوق تخصص گوارش اصفهان گرفتم و قراره پنجشنبه هم برم کمسیون پزشکی غدد اصفهان که بررسی کنند چرا من اینجوری هستم موندمدبرم یا نرم بیام تهران 😢

والا دیگه خسته شدم میگم فقط با مردن اروم میشم 

اول حالاتم حالت تهوع و استفراغ بود بعد از قرص اعصاب حالاتم شد استفراغ و حالت تهوع و برگشت غذا و نوشیدنی و ترش کردن معده و سوزش معده و گلو و افت فشار و افت قند و افسردگی و.... 

اینجوری که میگن معده و الرژی معده و غددی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دکتر روزبه ربیعی عالیه دکتر همسرمه چندساله..فوق تخصص گوارش و آندوسکوپیه..همسرم ورم معده و مری و باکتری شدید داشت..افتصاحدبود..عصب معده داره دریچه مری به معده اش شله..واقعا با دو دوره دارو و رژیم الان عالیه

دکتر روزبه ربیعی عالیه دکتر همسرمه چندساله..فوق تخصص گوارش و آندوسکوپیه..همسرم ورم معده و مری و باکت ...

خوب خداروشکر خوب شدند من واقعا خسته شدم به دکتر عالی عالی میخوام واقعا مشکلم خیلی بد شده