2726

من خودم بگم.همیشه احترام خانوادتونو جلوی شوهرتون داشته باشید و بالعکسش دقیقا احترام شوعرتونم تو جمع خانوادگیتون بذازید ارزش و احترام همگی حفظ میشه.همیشه یک زن زرنگ با پنبه سر میبره.یعنی جواب منطق مرد رو با احساسات میده.بگید شما هم

بچه ها من تو سه ماه تقریبا از ۸۸ به ۶۵ رسیدم .به کمک مربیم که ازش برنامه رژیمی گرفتم و در کنارش کمی ورزش (ورزش هارو تو باشگاه با خودشون انجام میدادم جداگانخ) .خیلی مدیون مربیمم .

من به همه معرفیش میکنم هم چون خیلی مدیون مربیمم هم دوسدارم هم هرکی تپلی زودتر نجات پیدا کنه و البته اینم بگم ایشون قبلا فقط تو باشگاه کار میکردن و تازه کار آنلاین رو شروع کردن نزدیک ۳ ماهه بخاطر یسری مشکلات مالی که براشون پیش اومد و اتفاقاتی که براش افتاد مجبور شد بیشتر کار کنه ..دوستان کارشون عالیه من تا حالا خیلی واسش تاپیک و اینا زدم  ولی از مشکلش حرفی نزدم ولی راستش الان مشکلاتش خیلی بیشتر شده و با تمام وجود داره تلاش میکنه که زندگیشو بسازه نمونه یه زن قدرتمند و کامل شب و روزش یکی شده ولی متاسفانه بار یه زندگی رو دوششه و داره با آبرو کار میکنه .ازتون میخوام اگر نیاز به کاهش وزن داشتین خودتون یا دوستاتون با ایشونم صحبت کنین و اگر دوست داشتین از ایشون برنامه بگیرین کارش واقعا خوبه و خیلی زحمت میکشه ....قصد من حمایت از زن قویه  .امیدوارم تو این کار خیر همراهیم کنین ...این آیدی تل گرام و اینستاگرامشونه ؛...  @ tanasobx

فقط از اینکه راجب مشکلش گفتم چیزی نگین ممنونم ...

بچه ها اینم بگم واقعا الکی کار نمیکنه و خودتون بعد استفاده از برنامه هاش نتیجشو میبینین....

هزینه برنامه هاشونم نسبت به خیلی راه ها مناسب تره و رژیمشون اصولیه ..حالا اگر دوسداشتین معرفیشون کنین و تو خیرش شریک بشین ...مرسی دوستای گلم

هیچ وقت سر شوهرم عصبانی نشم و هر چی شد همون‌ لحظه با شوخی و خنده ردش می کنم بعد که آروم شدیم اگه هنوز ارزش بحث داشت در موردش صحبت می کنیم

هیچ وقت خودمو‌ ناتوان و ضعیف نشون نمیدم در برابرش

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها اول ب من کمک کنید

شوهرم اجازه نمیده جلودر برم یا تنهایی جایی برم ..مثلا پیاده که 2قدم راهه رو برم...ب همه چی گیرمیده ..خستم کرده

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
بچه ها اول ب من کمک کنید شوهرم اجازه نمیده جلودر برم یا تنهایی جایی برم ..مثلا پیاده که 2ق ...

بچه داری؟خیلی از مردا اول زندگی اینجورن احتمالا بچت ک مدرسه بره کم کم میذاره

❤زیباست!صبری ک پایانش تو باشی❤
چند وقته ازدواج کردی؟

6ساله

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

تجربه من در مورد روابط با مادر شوهر هست 

اوایل ازدواج خیلی کوبنده و تند و عصبی از رفتار های مادرشوهرم برای شوهرم میگفتم 

اونم پشتیبانی مادرش رو میکرد 

و همیشه دعوا میشد 

الان خیلی نرم و لطیف میگم 

مثلا میگم میدونم مامان از روی دلسوزی این حرف رو زد ولی... 

اینجوری خیلی بهتر شده 

بچه داری؟خیلی از مردا اول زندگی اینجورن احتمالا بچت ک مدرسه بره کم کم میذاره

6ساله ازدواج کردم پسرمم5سالشه

2706