2726
یکی از آشناهای ما عاشق یه پسره شد خیلی همو دوست داشتن پسره بیماری قلبی داشت این برای بیماریش ولش کرد ...

همین آدم همیشه معلوم نیست تا کی سلامتی داشته باشه طرفش هم همینطور.یه آشناهامون به دختره را میخواست دختره مشکل زنانه داشت پدرومادرش گفتن ایت یوقت بچه دارنمیشه نزاشتن باهاش ازدواج کنه.هردوازدواج کردن ختره الان بچه داره پسره نه.

یا رب العالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من کسی رو میشناسم ی خانم جوون بود ام اس داشت خیلی شدید هم بود یدفعه بی هوش میشد

دکتر گفته بود ب هیچ عنوان نباید بچه بیاری بعد چندسال زیر نظر ی دکتر دوتا دختر دوقلو ب دنیا آورد.صحیح و سالم و خوشکل الانم 8سالشونه اگه اشتباه نکنم

کامان بچه ها هم بهتر شده

2728
عزیزم من کسی رو میشناسم ی خانم جوون بود ام اس داشت خیلی شدید هم بود یدفعه بی هوش میشد دکتر گفته بود ...

منم میشناسم با ام اس بچه دارشدن.ولی ان اس بیماری هست که هیچ دونفری شبیه هم نیستن هر کسی یه قسمتی از بدنش درگیره

یا رب العالمین

خیلی موضوع بزرگیه اول قبل از این که تصمیم بگیری برو پیش دکترش ازش بخواه تمام مشکلات و احتمالات و همه چیو برات توضیح بده اگه قانع شدی بعد میتونه با دلیل درست پدرتو قانع کنی احساسی تصمیم نگیر

کدوم شهرین شما؟من شنیدم اصفهان لنجان بیشترین آمار ام اس راداره

نه اصفهان نیستم.اینا یه خانوادن دوتا داداش و یه خواهر ام اس دارن.خواهره فلج

برادرا هم الان 40_50ساله شدن بشدت میلرزن و زمین میخورن و صعیفن

نميدونس نگفته بوديم ...  داداشم هم فهميده هي مقاله و ...مياره كه ممكنه فلج شه كور شه ميل ...

اين بيماري درمان نداره

بدتر ميشه

احساسي تصميم نگير

غلط املایی داشته باشی تذكر ميدم.حوصله بحث هم ندارم.چطور نظر تو درسته مال من غلطه؟؟!!!به هرچی هم اعتقاد داشته باشم عقيده مو با بيل نميريزم تو مغز بقيه!!!!بی ادب هم خودتی😂😂😂
خب فك نميكنه ميگه اره اون موقع هم مطمن باش ولت ميكرد ...ميگه الان اونه كه داره نه تو

بابات راست ميگه

من خيلي ازين موارد ديدم

به تصميمش احترام بزار

غلط املایی داشته باشی تذكر ميدم.حوصله بحث هم ندارم.چطور نظر تو درسته مال من غلطه؟؟!!!به هرچی هم اعتقاد داشته باشم عقيده مو با بيل نميريزم تو مغز بقيه!!!!بی ادب هم خودتی😂😂😂

دوست عزیز من کاری با بیماری نامزدتون ندارم ولی همین که میگی خدا رو انکار میکنه یعنی اینکه کافره و ازدواج با کافر هم حرامه و به هیچ وجه نباید انجام بگیره  اگه میتونی قبل از عقد بیارش تو دین اسلام وخدا رو چی دیدی شاید معجزه شد و خوب شد ...موفق باشی 

2706