2737
2734
عنوان

عشق اول؟

193 بازدید | 18 پست

حاضرید برای عشتون فداکاری کنید؟ حاضرید برید  کنار تا اون با ینفر دیگ خوشبخت بشه؟ حاصرید ادم بده بشید ؟

من خودمو آدم بده کردم تا اون بره با ینفر دیگ خوشبخت شه..

ولی مگ همینو نمیخاستم؟ که خوشبخت بشه ... ولی چرا اینقدر قلبم درد میکنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عشق یعنی بخشش و فداکاری 

ولی ما معنیشو بد فهمیدیم به چشم فرصت وتامین نیازهامون بهش نگاه میکنیم در واقع با خودخواهی عجین شده که غلطِ

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

عشق مفت نمی ارزه

هر وقت دیدید داره حس و حال عاشقی بهتون دست میده سریع از اون رابطه بیاید بیرون که موندن تپش فقط بهتون آسیب میزنه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2738

وجدانن دیگه شعاراینا ندین یعنی چی فداکاری کردی والان قلبت دردمیکنه اون موقع راه اون انترخانومووامیکردی ک عشقتوتساحب کنه قلبت کجابود؟ اگ عشقت ب توعلاقه نداشت و اونومیخاست ک دیگه هیچی کارتوفداکاری نیس اجبارب کناره گیریه

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹

کلا عشق یه اسمه ک  ادماروهوساشون میزارن اگرنه یه دختر ک عاشق یه پسره فقط کافیه یه پسردیگه خوشقیافه ترپولدارتر بره خاستگاریش اونموقع عشق براتون تعریف میسه🤣🤣🤣

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
کلا عشق یه اسمه ک  ادماروهوساشون میزارن اگرنه یه دختر ک عاشق یه پسره فقط کافیه یه پسردیگه خوشقی ...

آره از این نظرم نگا کنی همیشه بیشتر عاشق اونی میشیم که از نظر خودمون کیس مناسبتر و سرتر از بقیه کیس هامونه ..عشق اول و دوم و چهارمم نداره .من سه بار عاشق سدم واسع آخریه جونممم میدم .واسع اون دوتا اولی  اینحوری نبودم 

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2706