2737
2734
عنوان

خواهش میکنم ازتون.

118 بازدید | 8 پست

خواهش میکنم ازتون برای آرامش دلم دعا کنید.

حس میکنم دارم میکیذم.بدنم بی رمقه.پاهام سسته.هر دقیقه اشک از چشام میریزه....اصلا اوضاع مناسبی ندارم اصلا..بیش از اونچه که فکرشو کنید حالم بده...

فقط تمامِ وقتمو تو این سایت میگذرونم بلکه سرگرم شم و بلکه یکی ثانیه ای لبخند رو لبم بیاره و لحظه ای فراموشم شه.

خواهش میکنم چیزی نپرسید. اگر بخواید تو تاپیکای قبلیم هست دلیلش.♥️

فقط دعا کنید برام....همین...

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
حال منم مثل خودته    

امیدوارم خوب شه حالت.....من داغونم..داغونمممم..نمیتونم حدشو بگم

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم برای آرامشت دعا کردم،برات از خدا آرامش و بهترین ها رو خواستم

ممنونم شاپرک عزیزم ❤️ 

خوب باشی عزیزممممم الهی تنت سالم باشه و جون و دلت آروم💖

مرسی عزیزدلم ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

2738
عزیزم سلام خوبی ؟ همسرتون اومدن؟؟ دلم برات کباب شد که نجیب زاده جانم💕

سلام دوست قشنگم خوبی؟  منم بد نیستم.

نه عزیزم..هنوز نیومد..این سه شنبه میاد خونه چهار پنج روز میمونه بعد یه ماموریت سه هفته ای داره دوباره.بعدش تموم میشه..

قربون دلت برم عزیزم ❤️ ❤️ 😚🙂😇