2726

همسرم درامدش خوبه برا زندگیمونم خوب خرج میکنه.از اول بهم قول داد هر وقت پول بخام بهم بده و برای اینکه برای زندگیمون یه پس اندازی داشته باشیم هر ماه در حد توانش یه سکه پارسیان بهم بده ک ذخیره کنیم برای بعدها.

من یه ماهه ک مربی مهد شدم.علتش هم اینه ک بعدا میخوام خودم مهد بزنم و میخواستم تجربه کسب کنم.دو روز در هفته و حقوق بسیار ناچیز.

ماه قبل به همسرم گفتم پس انداز این ماهمون یادت نره گفت قرارمون مال وقتی بود ک تو سرکار نری حالا خبری نیست.کفتم وقتی قرار میذاشتیم اصلا حرفی از کار نبود‌.و دلم شکست و گریه شدم یجورایی تحقیر شدم.بعد کفت حالا اخر ماه ک نشده باشه میدم پس اندازو.

چند روز قبلم گفتم پول بریز ب حسابم.گفت هر وقت خاستی چیزی بخری بگو گفتم خب الان میخوام اما نریخت.هنوزم نریخته.

با کار کردنم مشکل داره اما از اول نگفت کار نکن.ماهم عقدیم‌.

حالا میخوام بهش بگم دستت درد نکنه ازین ب بعد مثه اول عمرم تا حالا از پدرم پول میگیرم خیلیم راحت ترم.کار درستیه؟؟یا اینکه نرم سرکار تا اوضاع ب حالت قبل و وفور برگرده؟؟چکار کنم ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار کار مشکلی اورده براتون انگار مگه چقدر حقوق میدن بهت

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
مشکل چی مثلا؟؟وقتی میرم سرکار کلا همسرم نیست و زودتر ازونم میام خونه 

از رفتاراش اونجور فهمیدم باهاش صحبت کن اگه علتش کارکردنه نرو بنظرم بزار زندگیت به روال عادی برگرده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
یعنی جا بزنم؟؟اخه خیلی سختمه این همه درس خوندم‌.از اول هم نگفت سرکار نرو 

اره بابا بشین راحت لنگتو بنداز رو لنگت تو خونه حال کن کار کنی دور برمیداره

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706