2726
عنوان

نگران پسر کوچولوی تو اینستام

259 بازدید | 20 پست

یه پسر کوچولو هست به اسم سام از بدو تولد پیجش رو دنبال میکنم تا الان که سه سالشه خیلی هم ماشالله باهوش و خوش زبانه آلمان زندگی میکنن مادرش به تازگی بچه رو برای چکاب روتین سه سالگی برده و متوجه شدن ضربان قلبش کنده و نیاز به یه عمل خیلی سخت داره باید داخل قلبش باطری بزارن  خیلی دلم به حال طفل معصوم میسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ادرس پیجش؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

لابد چشم خورده😔انشالله خدا شفاش بده😓

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
اخه مگه میشه آدم بدون هیچ علایمی  ویهو دچار مشکل قلبی بشه😔

وای الان ازش پرسیدم می گه هیچ علایمی نداشت می گه اینجا زیاد توجه نمی کنن باز ایران خوبه از اون جهت

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2706