2737
2734
عنوان

😂بهم نخندینا بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی

خواهش میکنم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

شوهر من نمیزاره اشپزی کنم توی این دوماه که ازدواج کردیم

نمیزاره غذا بپذم میگه برنج به این گرونیو میزنی له په میکنی حیف و میل میشه 😐😐😐

تنها زمانی که احساس می کنم زنده ام، زمانی است که نقاشی می کشم
2728

وقتی برنج رو آبکش کردین یه سیب زمینی درشت رو رنده کنین آبش رو کامل بگیرین بعدش کمی زردچوبه یا اگه زعفرون باشه دیگه عالی میشه بریزین و همچنین نمک بعدش ته قابلمه روغن رو کمی زیاد بریزین و سیب زمینی رو بریزن و کاملا صاف و یکدست کنین بعد برنج رو بریزین اول زیر شعله کم باشه ده دیقه مونده به پختن برنج کمی زیرشو زیاد کنین تا سرخ بشه بعدش روی دیش قابلمه رو وارونه کنین ببینین چی میشه

شوهر من نمیزاره اشپزی کنم توی این دوماه که ازدواج کردیم نمیزاره غذا بپذم میگه برنج به این گرونیو می ...

بگو تا خراب نکنم نمیتونم درست کنم😂😂من اولین بار استانبولی گذاشتم انقد نمک زده بودم ک همونجوری ریخیتیم بیرون اصلا نمیشد بخوریش

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍
یعنی برنجو نشورم بعد همین شکلی برنجو بریزم تو اب ؟؟ بعد اب اش باید جوش باشه؟ بریزم توش برنجو  

یعنی در این حدم بلد نیستی؟😣😵😨

برنجو میشه نشسته پخت آخه؟حالا هر مدلش باشه😕😐😀

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2738
اقا بنظرم سرکاریه یعنی چی اخه حتی ی بار هم ندیدی مامانت یا خواهرت برنج چجوری درست میکنن؟؟؟

نظرتو برای خودت نگه دار 

نه بلد نیستم چون مادر ندارم 

خوبه؟

کدوماش سریع تره ؟ و برای یکی که تازه میخواد درس کنه شفته در نمیاد؟

کته سریعتر .اما احتمال شفته ش بیشتر

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
بگو تا خراب نکنم نمیتونم درست کنم😂😂من اولین بار استانبولی گذاشتم انقد نمک زده بودم ک همونجوری ریخی ...

میگه خودم درس میکنم امشب میخوام برای اولین بار عرض اندام کنم 😂

یعنی در این حدم بلد نیستی؟😣😵😨 برنحو میشه نشسته پخت آخه؟حالا هر مدلش باشه😕😐😀

اه اه یه بار رفتم خونه جاریم شام نگهمون داشت لعنتی جلوی چشام برنج رو از گونی پیمانه کرد و همونجوری ریخت توی آب جوش 

اون شب برنج خوردم اما نمیدونم چجوری

نظرتو برای خودت نگه دار  نه بلد نیستم چون مادر ندارم  خوبه؟

عزیزم .من خدا رو شکر مادر دارم اما بلد نبودم .خودتو ناراحت نکن .صفحه ها رو نخوندم .مشکلی داری بپرس خودم کمکت میکنم

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
2706