2726

به خدا دارم دیوونه میشم،همش با همسرم ناراحتی میکنم بحث میکنم ،همش با هم قهریم،همشم تقصیر منه ایرادی شدم ،زودرنج شدم ،موقعی که خونه هستش همش باهاش ناراحتم وقتی سر کاره میشینم گریه میکنم چرا اذیتش کردی ،خدایا اگه بمیره من چ کار کنم ،همش فک میکنم بعد به دنیا اومدن بچمون زودی میمیره ،گریه میکنم،همیشه ناراحتم،

خودم میدونم دیوونه شدم،ولی شماها بهم نگید دیوونه😔😔

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزیزم چون برام سلامت روانی بچم‌ مهم بود همش در آرامش بودم 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
نه عزیزم چون برام سلامت روانی بچم‌ مهم بود همش در آرامش بودم 

خیلی خوب کاری میکردی ولی عزیزم دست خود ادم نیس

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

این مردا زنا پریود میشن اونا هم انگار میشن .هورمونا ب هم میریزه اونا هم بدتر میکنن .😑خب توام انقد گیر دادی بهش ک دیگه جوابتو میده و خودداری نمیکنه اونا تحملشون نسبت ب ما زنا کمتره .

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
خیلی خوب کاری میکردی ولی عزیزم دست خود ادم نیس

اتفاقا دست خودت. تو الان فقط خودت نیستی. ی روز ‌که بچه رفلاکسی و گریه ای خدای نکرده داشته باشی به حرف من میرسی. قرآن زیاد بخون. ی کاری نکن‌ پشیمون شی 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
این مردا زنا پریود میشن اونا هم انگار میشن .هورمونا ب هم میریزه اونا هم بدتر میکنن .😑خب توام انقد گ ...

خودش اینجوریم کرد،من نبودم...

اتفاقا دست خودت. تو الان فقط خودت نیستی. ی روز ‌که بچه رفلاکسی و گریه ای خدای نکرده داشته باشی به حر ...

قرآن میخونم 

2706