2726

یعنی حتی کارت مربیگریشم بگیرم... خودم لاغرم چهل خوروده ای وزنمه و سی سالمه ولی چون ریز اندامم کمتر میخوره،... چه ورزشی مناسب منه و هم خیلی سخت نباشه فرم بده به بدن و همیشه بازار کارش رو بورس باشه؟؟؟؟؟

اندوه که از حد بگذرد.....جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن....دیگر مهم نیست

برو زومبا

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها لاغرماا نمیخام لاغر تر شم.....میخام یذره وزنم اوکی شه فرم بگیره بعدم بازار کار اون ورزشم خوب باشه

بچه ها لاغرماا نمیخام لاغر تر شم.....میخام یذره وزنم اوکی شه فرم بگیره بعدم بازار کار اون ورزشم خوب ...

گلم شما باید فرم بگیری

و اینکه دو سال فقط دوره اشه

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
بدنسازی رو من حرفه ای کار کردم و مورد علاقمه اروبیکم برا شما خوبه حالا ببین بدن منعطفی داری ک قرش ...

شما مربی بدنسازی هستی؟؟ سخت نیست این رشته؟ اخه حس میکنم رشته بدنسازی سخت باشه خود یادگیری دستگاهها و تمرین غذایی و اینا رو میگم چون باید فدراسیون امتحان بدم

شما مربی بدنسازی هستی؟؟ سخت نیست این رشته؟ اخه حس میکنم رشته بدنسازی سخت باشه خود یادگیری دستگاهها و ...

مربی گری رو نرفتم. حرفه ای تمرین کردم اما. انقد ک وقتی مربی نیس منو جاش میزاره.

اصلااا سخت نیس. ی ماه بری معتادشی

❤️همسرم❤️
2706