2737
2734
عنوان

آلرژی معده لی حالت تهوع و استفراغ

333 بازدید | 10 پست

من از مهر تا حالا بیمارم مهر که گفتند از اعصاب دو سری دارو اعصاب خوردم و بدتر شدم که بهتر نشدم و بعد از عید اندوسکوپی و سی تی اسکن و ازمایش و سونوگرافی دادم گفتند از معده ( فتق هیاتال،رفلاکس و التهاب شدید) و اعصاب  بعد دارو خوردم و بدتر شدم تا اینکه ازمایش دادم گفتند هورمون کورتیزول و غده هیپوفیز و هیپوتالاموس که ام ای ار دادم جوابش نیومده هنوز و قراره بازم ازمایش بدم  

من از دکترم فوریت پزشکی برای پیمان ادیبی فوق تخصص گوارش اصفهان گرفتم و قراره پنجشنبه هم برم کمسیون پزشکی غدد اصفهان که بررسی کنند چرا من اینجوری هستم 

والا دیگه خسته شدم میگم فقط با مردن اروم میشم 

اول حالاتم حالت تهوع و استفراغ بود بعد از قرص اعصاب حالاتم شد استفراغ و حالت تهوع و برگشت غذا و نوشیدنی و ترش کردن معده و سوزش معده و گلو و افت فشار و افت قند و افسردگی و.... 

اینجوری که میگن معده و الرژی معده و غددی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید دوست عزیز چطوری سه ماه دربه دری کشیدید و نیکروبمعده تشخیص ندادند  

هربار که حالم بد میشد یه ازمایش میگرفتند 

سونو و هر چیز دیگه

من مرتب درد داشتم و استفراغ و وحشتناک وزن کم میکردم تشخیص نمیدادند و هربار یه احتمال یه بیماری مختلف میدادندنمیدونم. یه بار غدد یه بار کبد یه بار خونریزی معده یه بار اعصاب و غیره و هربار جواب منفی چرا اخر فرستادند اندوسکوپی بعد اندوسکوپی و نمونه گیری تشخیص دادند

2738
هربار که حالم بد میشد یه ازمایش میگرفتند  سونو و هر چیز دیگه من مرتب درد داشتم و استفراغ و وح ...

عزیزم ببخشید مشکل من اینه توروخدا راهنماییم کنید چه دختر تو کجا نجاتتون داد 

من از مهر تا حالا حالت تهوع و استفراغ و یبوست و خونریزی مقعد و مقعد درد و درد معده و شکم و سوزش معده و جلو و مقعد و افت فشار و قند و لرزش بدن و بدن درد و مفصل درد و بی اشتهایی و کاهش وزن و... 

من اول گفتنداز اعصاب دو سری قرص اغصاب خوردم بدتر شدن بعد گفتند که از معده فتق و التهاب شدید بعد گفتند غدد و بعد دارن میگن روده والا من دیگه خسته شدم نه ماهه دربه درم دارم میمیرم دیگه جونی برام نمونده و عمرم داره ازبین میره 

هربار که حالم بد میشد یه ازمایش میگرفتند  سونو و هر چیز دیگه من مرتب درد داشتم و استفراغ و وح ...

من اندو شدم و نمونه گرفتند من تو بیمارستان اندو شدم و. نمونم هم ازمایشگاه بیمارستان دادم 

من اندو شدم و نمونه گرفتند من تو بیمارستان اندو شدم و. نمونم هم ازمایشگاه بیمارستان دادم 

والا من شیرازم دکتر طالب زاده رفتم

خیلی از علایمتون شبیه من ولی نمیدونم که بگم حتما شماهم این باشه

تقویت کنید خودتون و بااندوسکوپی باید معده کامل تشخیص بدند