2726
عنوان

خانومااااا 😔😔😔😔😔

407 بازدید | 44 پست

خانوما .... وضع مالی بابام خدا رو شکر خیلی خوبه و به من یه جهیزیه خیلللی خوب داد . الان بعد از شیش سال باردار شدم و بابام تقریبا چند ماهی هست که یه مشکل مالی کوچیک پیدا کرده و با اینکه گفت سیسمونی با منه ولی میدونم خیلللی سختش میشه که کنار اون مشکل مالی فکر سیسمونی منم باشه . از یه طرف دیگه شوهرمو مادرشوهرم خیلی انتظار دارن از خانوادم واسه سیسمونی . جوری که مادرشوهرم به شوهرم جدو من گفت تو به خودت فشار نیار کار زیاد کنی ،  خانواده زنت باید همه چی بگیرن و من خودمو زدم به نشنیدن . 

موندم چیکار کنم ؟  خیللی تو فکر بابامم از اون ورم شوهرم چند بار بهم گفت سیسمونی با خانواده توعه ما که نباید چیزی بگیریم . تو حسابمم فقط ۳ تومن پوله . چیکار کنم به نظرتون ؟   خیلی از وسایلو الکی دارم میگم لازمه بچه نمیشه و از الان هی به شوهرم میگم که توقع ابنا رو نداشته باشه . تو رو خدا نگین رسمه خیلی مزخرفیه و این حرفا . پیشنهاد بدین چیکار کنم ؟  چه وسایلی رو کمکم خودم بگیرم ولی به شوهرم نگم . راهنمایم کنید تو رو خدا 😔😔😔😔
ا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پول ازش می گیری خورد خورد جمع کن بالاخره یه گوشه کارو می گیره دیگه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

دعوام نکنین ولی بچه از ت.م یه نفر دیگس مادر میزادش پدر وظیفه داره وسایلو بخره چرا این رسمای خرید سیسمونی خانواده ها تموم نمیشه😕😕

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

رک و اصولی با شوهرت حرف بزن بگو بچه ماست و تصمیمت بر اینکه خانوادت فقط چند تکه لباس و وسایل در حد ماه اول بگیرن . با پولتم تخت یا کمد بگیر . بقیشم همسرتون بگیره به مادرشوهرتونم بعد از قانع کردن همسرتون تصمیمتون رو اعلام کنین

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

با همون سه تومن یه سری وسایل بگیر (کسی‌نفهمه) و یه سری هم مامانت بگیره اگه‌ میتونه

از الانم بگو سیسمونی‌ خیلی با رسمای دیگه فرق میکنه و چرته و من دوست ندارم خونوادم وسایل بچه رو بدن دوست داشتم خودمون واسه بچمون بگیریم ولی چون مامانم اینا اصرار کردن گفتم یه مختصر بدن

بدار كمد و همون كالسه و اينا بابات بگيره كم كم لباساي ريز ميزه رو برو با شوهرت بگير بگو دوس دارم وقتي ميگيرم ذوق كنم از الان و اين حرفا

يكمي هم باا پولت لباس بگبر شوهرت نفهمه اگه غر ميزنه و عروسك هم كيلويي جاهاي خوب هستن و كلي فروشا بگير كمتر ميشه خيلي

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

من پدر ندارم اما مادرم میخاد بخره گفتم بهش نخر خودم یواشکی پول سرویس چوب و خورد ریزهارو بهش دادم. که اذیت نشه. شماهم چوب رو بگیر بقیه رو هرچی که خودتو بابا اینات تونستن بگیرن‌ والا هیچ کس مجبور نیست چیزی بگیره. مادرشوهرت زر زده 

2706