2726
من که معدم افتصاح شدھ کوچکترین چیزمیخورم 10مین بعدمعدم دردمیگیرھ داغونم کھھھھھھھھ

همون دیگه. بخوری یه جور داستان داری نخوری یه جور دیگه. من با نخوردن راحتترم تا زمانی که دیگه سرم گیج بره😂😅

اخر سر تخم مرغ و پفک میپزه براتون😁😂

وای پیش بینی ات درست از اب درومداا ...داداشم الان از بیرون اومد یه عالمه چیپس و پفک و اینا گذاشت جلوم گفت فعلا اینا رو بخور الان حال ندارم شام درست کنم تا یه ساعت دیگه هی نگی گشنمه بعد یه فکری میکنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همون دیگه. بخوری یه جور داستان داری نخوری یه جور دیگه. من با نخوردن راحتترم تا زمانی که دیگه سرم گیج ...

دقیقامنم نخور

دنوترجیح میدم ولی وقتی راه میرم معدم یھ جوری میشه

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

قرار بود پلو لوبیا چشم بلبلی با گوشت قلقلی بپزم شوهرم هوس املت کرد

البته املت مخصوصه

با تخم مرغ و گوجه فرق داره

پیاز هم داره و به شدت توصیه میکنم

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸

یک2ساعت پیش خیرسرم یھ لیوان شیرخوردم الان داغون

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2706