2726

با سلام به همه آجی ها و مامانهای گل

من برای بارداری پیش دکتر صاحب کشاف رفتم که گفت کیست داری و بعد از عمل لاپراسکوپی که تو مرکز نازایی نوید کرد گفت رحمت مشکلی نداره و بعد از سه دوره آمپول  دکاپپتیل میتونی باردار بشی ولی متاسفانه بعد از آمپولها خونریزی شدیدی داشتم و کلا پری ریخت بهم ، بطوری که در ماه فقط یک هفته و شاید کمتر پاک بودم تا این که بعد از دو سه ماه بعد رفتم پیشش و گفت خانوم شما نمیتونی بچه دار بشی و اندومتریوز پیشرفت کرده و دیواره ( ضخامت) رحمتون شده ۱۰ میلیمتر و .... باید تخمک و رحم اجاره ای بگیرید و کلی نا امیدی ، خیلی ها هم می گفتن که ایشون صاحب کلاشه و فقط عمل می کنه و ...

تا اینکه رفتم بیمارستان صارم و گفتن اصلا چنین چیز نیستش و شما مشکلی ندارید و پس از سه ما خوردن قرص ال دی میاین اینجا و باید حتما باردار بشی و باید IVF کنی 

بعدش رفتم پیشم دکتر هدیه قوامی عادل که واقعا دکتر مهربان و خوبیه و کلی وقت میذاره برای بیمار ، گفت بعد از ۲۱ روز خوردن قرص ال دی باید سونو بگیری و بعدش آی وی اف

تا اینکه رفتم پیش خانم دکتر فاطمه چراغی که ایشون واقعا دکتر متین و کار بلد و استاد و هرچی بگم کم گفتم از هرکسی تحقیق میکردم میگفتن باید بری پیش دکتر چراغی ، که ایشون پس از بررسی کلیه سونوها و آزمایشات حرف دکتر قوامی رو زد و گفت باید هرچه زودتر آی وی اف بشی و رحمت اصلا مشکلی نداره و فوق العاده است و من وقت آی وی اف رو ندارم و نامه معرفی بهت میدم برای دکتر زهرا رئوفی....

حالا خواستم ببینم که چه دکتری خوبه که حیالم راحت بشه و پیشش آی وی اف کنم ؟

ممنونم از همتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم شنبه میخام برم پیش دکتر قوامی و درمانو شروع کنم منم اینجا تعریفشونو شنیدم فقط نمیدونم موقع پریود برم یانیاز ب معاینس

ایشالله مشکلت حل میشه عزیزم

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

اول از همه اعتماد ب دکتر مهمه

اینکه هی عوض بدلش کنی نتیجه نمیده

بعدم پیشنهاد من رویان هست.اونجا کار تیمی هست هزینه ها حداقل هست ولی مجرب هستن.من مطمئنم اولین پیشرفتهای درمان اونجا اتفاق می افته

شاید خیلیا بگن نع.ولی من به اونجا ایمان دارم.بخاطر همینم میگم اعتماد کردن خیلی مهمه