2726
عنوان

خانماي اهوازي

1006 بازدید | 12 پست

سلام شما براي بارداري سونوگرافي رو دكتر تو مطب برلتون انجام ميده يا ميريد بيرون أين ك خود دكتر انجام بده درسته؟؟؟ با توجه ب اينكه تخصصشون سونو نيست ممنون ميشم جواب بدين اسم دكترتون هم بگيد با تشكر😅

گاهی می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳یار است یا ۳۱۳مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟وهربار به خودم میگویم چقدرتربیت کار دشواریست 😔😔

من دکترم خودش انجام میداد تشخیصاشم عالی بود دکتر راضیه محمد جعفری فک کنم مدرک سونوگرافیم داشت چون از جاهای دیگه هم نتیجه سونو رو می اوردن ببینه و نظر بده

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
من دکترم خودش انجام میداد تشخیصاشم عالی بود دکتر راضیه محمد جعفری فک کنم مدرک سونوگرافیم داشت چون از ...

گزارش ميداد بعدش يا ن آخه من براتي ميرم گزارش نميده ميخوام عوضش كنم

گاهی می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳یار است یا ۳۱۳مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟وهربار به خودم میگویم چقدرتربیت کار دشواریست 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی گزارش میداد 

براتی هم دکتر خوبیه که

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2728

بمون پیش براتی کارشو تشخیصش عالیه من پیشش زایمان کردم اگر هزار بار دیگه باردار بشپ پیش خودش میرم دستش بی نهایت خوبه..

.(عاشق بچه 92)

ببین الان که پیش براتی هستی دیگه شک نکن چون بهترین دکتر رو داری..بخدا من اصلا چیزی از زایمان نفهمیدم اینقدر که خوب بود برام..هر کی هم پیشش بوده راضی بوده.قبل عمل اومد پیشم گلی دلداریم داد تنام اسارسم رفت.

.(عاشق بچه 92)
یعنی چی گزارش میداد  براتی هم دکتر خوبیه که

هست ي گزارش ضميمه سونو ميگن ك شرح ميدن اونو ميگم... براتي خودش تو مطب سونو انجام ميده ميترسم خوب نباشه.. ميتوني ي دكتر بهم معرفي كني مرسي😢

ببین الان که پیش براتی هستی دیگه شک نکن چون بهترین دکتر رو داری..بخدا من اصلا چیزی از زایمان نفهمیدم ...

سوموهاتو خودش انجام ميداد؟؟؟ آخه خيلي ناراضي داره انگار من اهوازي نيستم تازه اومدم الا تو ٧ هفته هستم سونو اول رفتم سونوگرافي طهماسبي ميگفتم خوبه

سزارین اختیاری انجام میده؟

شما باردارين؟؟؟ كدوم دكتر ميريد؟؟

هست ي گزارش ضميمه سونو ميگن ك شرح ميدن اونو ميگم... براتي خودش تو مطب سونو انجام ميده ميترسم خوب نبا ...

اره تو برگه چاپ شده بهم میداد 

دکتر محمد جعفری دکتر خیلی خوبیه