2726
عنوان

عروسای با سیاست بیایین کمک

96 بازدید | 10 پست

من ده سال پیش وقتی رفتم ماه عسل برا خواهر شوهرام کادو خریدم برا خواهر شوهرم دوتا فیل هندی پلی استر خریدم الان بعد ده سال  تازگی رفتم خونشون دیدم کادو من گذاشته تو طبقات دست شویی خیلی هرسم گرفت شما بودید ناراحت نمیشدید حالا مطمئن م که سر لجبازی وکودرت نیست اینکارش قبلا تو اشپزخونش بود الان برده تو دستشویی یکم بهم برخورد چه واکنشی نشون بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم کسی کتدو بده به احترام اینکه ارزش برام گذاشته اینکار نمیکنم حتی اگه خوشم نیاد تو ویترینم نمیزارم ولی نمیزارمش تو دستشویی طرف بیاد ببینه ناراحت بشه ایکااااش میزاشت تو حموم من نمیدیدم 

2728

استارتر عزیز منم یه سوال بپرسم با اجازه تون 

خانوما منم هدیه برای یک نفر بردم حالا برده گذاشته تو اتاقی که وسایل اضافی شو میزاره ولی هدیه من تزئینی بود حالا حق دارم ناراحت بشم یا نه حساس شدم؟

نمیدونم بچه ها شاید جای ناراحت شدن نداره من اصلا کادو کسی که میاد خونمون نمیبرم بزار دستشویی حتی بعد ده سال ،چیزای دیگه میزارم تا طرف مقابل متوجه بشه من براش ارزش گذاشتم وکادوش دوست دارم ،خواه.رشوهر منم بهم کادو داده یه گلدون سنتی مطمعنم اگه بزارم دستشویی صداش در میاد،یه جعبه مجسمه دربه داغون داره همش چیده رو ویترین اونوقت دوتا فیل نقلی گذاشته دست شویی