2726
عنوان

عشق اول و آخرش

238 بازدید | 32 پست

ما زیاد با فامیل ارتباط نداریم مثلا من بیشتر از 3 ساله که هیچ کدوم از اقوام رو ندیدم تا امروز که تو خیابون پسر یکی از فامیلامونو دیدم کاملا جا خوردم سنش حدود 35 و ایناست ولی اینقدر پیر و شکسته شده که تعجب  کردم.این اقا استاد دانشگاه ازاد تو شهر ماست به شدت با ادب و آقا ایشون عاشق یکی از شاگرداشون میشه و به پدر مادرش میگه اونا هم خوشحال میشن که برن خواستگاری تا اینکه متوجه یه موضوع میشن 

اگه هستین بگم

بگووووو

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 

اگه میخوای بچکونی بگو‌من برم وقتمو تلف نکنم

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدر و مادر پسره هردو تحصیل کرده و دارای جایگاه اجتماعی خوبی هستن اما خانواده دختر خانم بشدت از لحاظ اخلاقی درگیری داشتن یعنی برادرشون چاقوکشی کرده بود و پدرش هم کلاهبرداری کرده بود و چند تا شاکی داشت و تو زندان بود

2706