2410
2553
عنوان

چقدر بعضیا پرروعن هنوز باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی دلیل نمیشه مزاحم مردم بشن

اره من حتی یکبار به مادرم چیزی نگفتم چه برسه به بقیه ولی شاید خیلی بهش فشار اومده شایدم واقعا پررو و بی ملاحظه اس

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2456

ویار حاملگی اصلا توی ظاهرشخص مشخص نیست که

ظاهرا طرف خوب وسالمه ولی واقعا ادم از بوی غذا حالش بد میشه مخصووصا پیاز داغ

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من چند وقته هوس کوفته کردم خواستم به مامانم بگم شوهرم گفت نمیخاد زشته بریم بیرون بخوریم من قبول نکرد ...

عزیزم اصلا این کارو نکن حتما بگو مادرت درست کنه واست

هرچی که هوس میکنی رو حتما بخور

زشت نداره که ادم با مادرش که رودروایسی نداره

فک نکنم بی کس باشه هر روز مهمون دارن

دیگه بدتر

ببین چقدر بی فکرن که میان مهمون زن حامله میشن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

نمیدونی چن ماهشه؟؟؟

من فقط برای اولین بار قبول میکردم

ولی بعدها به هیچ عنوان حاظر نیستم برای غریبه ها کاری انجام بدم........اصلانم رو نده وارد زندگیت بشه

قیمه چیه که نتونه درست کنه دیگه به شوهرش یاد بده اون براش درست کنه

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
2714

درست کن براش با عشق و حوصله . یه بار هزار بار نمیشه که . ولی بهش بگو بی زحمت اشپزی رو نوبتی کن بین همسایه ها . بزار نوبت من بیفته بعد کنکورم .البته چیزی نمونده تا کنکور .  کنکور دادم باز هسم که اشپزی کنم

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

مو بنداز توو غذا دیکه نیاد هم بد درست کن😐

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

وااگه به وقته تایپیک زدن وتایپیک خوندن بیشترررررررروقتتو میگیره یه لحظه بارمیذاشتی خورشتو زیرشو کم میکردی درستم میخوندی ثوابم میکردی،الان نه درس میخونی نه ثواب میکنی،غیبتم میکنی،راحت میگفتی دوست ندارم انجام بدم دیگه تایپیک زدنت چیه ،

خدایابه امیدخودت🌺
درست کن براش با عشق و حوصله . یه بار هزار بار نمیشه که . ولی بهش بگو بی زحمت اشپزی رو نوبتی کن بین ه ...

بابا مگه وظیفش که بگه

الانم چون تو رودرواسی قرار گرفته قبول کرده بنده خدا

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  

یعنی من پنج ماه اول بارداریم اینقد بد ویار بودم که هفت کیلو کم کردم

ولی با بدبختی غذای شوهرم رو درست میکردم ولی خودم لب به اون غذا نمیزدم

واقعا شرایط زن حامله خیلی سخته این یکبار رو بکن واسش واقعا گناه داره اصلا ویار تو چهره معلوم نیست

2706