2703
2553

میشه از شرایطش برام بگین این که راضی هستین....کلا خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟🌺🌺🌺🌺🌺

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

من ترم اخرم خداروشکر.

ببین الان خیلی از کلاسا الکترونیکیه

بستگی داره رشته ات چی باشه رشته های انسانی خیلی سخت نیست ارشدش.

من خودم کارشناسی دانشگاه سراسری بودم بخاطر همین واسم سخت بود کلااس خودخوان

هرچی خودم خوندم خیلی تو ذهنم نمونده ولی یکی از کلاسا رو ی جلسه استاد برای میانترم کلاس حضوری گذاشته بود الان اونوو بیشتر تو ذهنمه.

اگه با هزینه اش مشکل نداری برو ازاد.

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  
من ترم اخرم خداروشکر. ببین الان خیلی از کلاسا الکترونیکیه بستگی داره رشته ات چی باشه رشته های انسا ...

اهان رشته ام ادبیات به نظرت خیلی خرج داره پیام نور....یا پایان نامه نوشتنش خیلی سخته؟امتحاناتش چی؟؟؟

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان رشته ام ادبیات به نظرت خیلی خرج داره پیام نور....یا پایان نامه نوشتنش خیلی سخته؟امتحاناتش چی؟؟؟

رشته های انسانی پیام نور حدودا ترمی 2 تومن یکم بیشتر میشه. البته من تغییر رشته ای بودم بهم واحد جبرانی هم خورده بود..

پایان نامه خودش 3 تومن میشه اگه ب ترم بعد بکشه ک بازم ی هزینه ای رو باید بدی هزنیه ثابت فک کنم بهت بخوره.

امتحاناش خیلی سخت نیست چون گروه و کانال ها هستن خلاصه کتابا رو میزارن

من خلاصه ها رو میخونم میشه 14/15 رو راحت با خلاصه ها گرفت.و خوندن نمونه سوالاهای ترمهای قبل چن سری حداقل 6/7 سری نمونه سوال خیلی کمک میکنه چون مشابه از توشون میاد.

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  
2456
رشته های انسانی پیام نور حدودا ترمی 2 تومن یکم بیشتر میشه. البته من تغییر رشته ای بودم بهم واحد جبرا ...

اهان ممنون از لطفت مهربان🌺🌺🌺🌺