2726
عنوان

خسیسی😑😐😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثلا تا مییاد پیشم میگه بابا نتتو روشن کن استفاده کنم😐

ببخشید خندم گرفت😁😁 عیب نداره بابا باهاشون کنار بیا عزیزم...دیگه اونا که دست از عادتشون بر نمیدارن  پس خودتو اذیت نکن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خواهر شوهرم مشکل از خودشه وشوهرشم اینجوری بار آورده سه سال تو عقد بود فقط یه کیف گرفته بود.... همش ...

نگران نباش..یکی میاد بجاش خرج میکنه😣😣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب این که خساست نیست منم موجودی کارتم نمی‌گیرم تا کارمزد کم نشه

تا زمانی که باجه خلوت باشه منم باشم میرم از همون باجه استعلام میگیرم

نمیرم از باجه بانک دیگه بگیرم داره میگه خیلی شلوغ بوده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خواهر شوهرم مشکل از خودشه وشوهرشم اینجوری بار آورده سه سال تو عقد بود فقط یه کیف گرفته بود.... همش ...

اینجور ادمها فقط دارن به خودشون ظلم میکنن...مگه چقدر قراره جوونی کنیم آخه؟؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خخخخ بنده خدا.. خوشبحالت بابا داری. بابا باشه فقط باشه حتی عصبی یا غر غرو هم باشه من ۱۰ساله پدرمو ...

عزیزم خدا حفظش کنه من چون دوسشون دارم ناراحت میشم اینکارارو بکنن دوست دارم ابرومند زندگی کنن قراره بمونه برا ما دیگه؛؛ ما کوفت بخوریم خودشون استفاده کنن

2706