2726
عنوان

سیر روغن یا روغن سیر؟

985 بازدید | 12 پست

سلام. من 6 کیلو سیر تازه گرفتم یکی از دوستان پیشنهاد داد خردشون کنم تو شیشه بعد روغن بریزم روشون مدت زیادی میتونم سیر تازه داشته باشم و استفاده کنم. میخوام بدونم کسی امتحان کرده و اینکه چه مدت تو یخچال میشه نگهشون داشت و خوشمزه است یا نه؟ 

بابت تمام داشته هایم سپاسگذارم و پیش به سوی بهترینها  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله اسمش حریره سیره ما هرسال درست میکنیم 

چه مدت میشه نگه داشت. حتما باید تو یخچال باشه. چیز دیگه ای به غیر از روغن و سیر نمیخواد؟ 

چه مدت میشه نگه داشت. حتما باید تو یخچال باشه. چیز دیگه ای به غیر از روغن و سیر نمیخواد؟ 

ما که برای یکسالمون میمونه بعله تو یخچال باید نگه دارید ما حریره ش میکنیم کامل کامل میتونید روغن زیتون هم بزنید ما هم با روغن کانولا درست میکنیم هم زیتون سلیقه ایه

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
من سیرای تازه رو ورق ورق میکنم خشک که شد پودر میکنم. یکم رو  هم پوست میکنم میندازم داخل روغن ز ...

باید حتما تو یخچال نگه داشت؟ 

ما که برای یکسالمون میمونه بعله تو یخچال باید نگه دارید ما حریره ش میکنیم کامل کامل میتونید روغن زیت ...

یعنی سیر تازه رو پوره میکند بعد روغن میریزید توش؟ میشه دستورش برام بفرستین؟ چقدر سیر و چقدر روغن؟ من روغن کنجد دارم

یعنی سیر تازه رو پوره میکند بعد روغن میریزید توش؟ میشه دستورش برام بفرستین؟ چقدر سیر و چقدر روغن؟ من ...

بعله پاک میکنیم تمیز بعد پوره میکنیم حسابی که بشه تو غذاها راحت استفاده کرد اندازه مشخصی نداره تو ظرف قاطی کن متوجه میشی یه جورایی شبیه مایه کتلت میشه چسبنده بعد بریز تو شیشه یه بندانگشت روشونو خالی بذار و اینکه یه کم روی سیرها روغن بریز که روشو بگیره مثل رب که روش روغن میریزیم خراب نشه همونجوری

بعله پاک میکنیم تمیز بعد پوره میکنیم حسابی که بشه تو غذاها راحت استفاده کرد اندازه مشخصی نداره تو ظر ...

فوق‌العاده بهم کمک کردین. خیلی خیلی ممنونم. حتما از روشی که گفتین استفاده میکنم. بازم یه دنیا ممنونم 😍😍😍😍

فوق‌العاده بهم کمک کردین. خیلی خیلی ممنونم. حتما از روشی که گفتین استفاده میکنم. بازم یه دنیا ممنونم ...

خواهش میکنم‌عزیزم فقط حتما یه کم سرشو خالی بذار چون یه کم روغن بالا میاد پس میده بعد یه هفته پلاستیک بذار درشو ببند خیالت راحت 😍🧡