2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخوام حذف بشه فدات بشم امیدوارم به زودی حاجت روابشی 10تاصلوات فرستادم واست

من بستم واسه من بفرستین  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
واستون فرستادم فداتون بشم الهی قربونت برم عزیزم کجایی آخه😭😭😭توروخداشماهمیشه باش😭😭😭

عزیزم من همیشه غروبا هستم اگر لینک بدین حذف میکنم ساعت 6 غروب تا ده شب غیر  از این تایم جواب نمیدم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
عزیزم من همیشه غروبا هستم اگر لینک بدین حذف میکنم ساعت 6 غروب تا ده شب غیر  از این تایم جواب نم ...

چند روزه منشن کردم تاپیک زدم خصوصی پیام دادم ندیدین?😢حذف هیچی اصن به خدانگرآن شده بودم

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖
چند روزه منشن کردم تاپیک زدم خصوصی پیام دادم ندیدین?😢حذف هیچی اصن به خدانگرآن شده بودم

تو ساعت خودم؟ من وقتی 6 میام هر چی پیام دارم رو حذف میکنم اگر تو این تایم نداده باشین ندیدم عزیزم

منشن هم وقتی میام ساعت خودمو میبینم

تو ساعت خودم؟ من وقتی 6 میام هر چی پیام دارم رو حذف میکنم اگر تو این تایم نداده باشین ندیدم عزیزم م ...

فقط باید6باشه نی نی یارجانم?یادم نیست دقیقا کی بود

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖
فقط باید6باشه نی نی یارجانم?یادم نیست دقیقا کی بود

بله 6 تا ده شب