2726
حجاب داریم اما دست دادن احوالپرسی گرم این چیزا با اقوام درجه یک برامون عادیه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم پسرعمه نامزد سابقمه😐البته اینم بگم ک هیچ رفت و امدی با هم نداشتن...

زمانی که پسردایی شوهرم داشته منو معرفی میکرده ب شوهرم ، نامزد سابقمم اونجا بوده ، اون زودتر میاد خواستگاری😐

اینو بعدش شوهرم گفت که وقتی فهمیدم شما کات کردین انقد خوشحال شدم😂بعدم اومدن خواستگاری 😐🤗

تو رستوران.

با دختر خالم شام رفته بودیم بیرون . 

داشتم پیتزا میخوردم😂 از اونجا هی نگا میکرد من محل نزاشتم پشتمو کردم بهش بعد ک اومدیم بیرون دنبالمون اومد داشتم میرفتم سوار ماشین شیم 

اومد به دختر خالم گفت میشه با دخترتون آشنا بشم؟؟!!

من😒😒😒😒

دختر خالم 😠😠😠

اووون😁😁😁

دختر خالم با عصبانیت ینی واقعا به من میاد که دخترم باشه؟.

اونم آره 😂😂

2728

ما فامیلیم اما هر چندسال یه بار تو عروسی میدیدمش اونم خیلی گوشه گیر و توقیافه بود.بیشتر پسر خالش مورد توجه ما دخترا بود

نوه ی داییمه.یه بار رفتیم خونه داییم شب نشینی.اونم اونجا بود.شلوار و سویشرت ورزشی تنش بود منم مانتو آبی کمرنگ و دامن و شال.اصلا حواسمم بهش نبود حتی سلام هم نکردم بهش.گوشیش دست یه دختر ک فامیل مشترکمونه بود واسه همین هی میومد اتاقی ک ما بودیم سرک میکشید و میرفت.فقط هم طرف صحبتش با اون دختره بود

خلاصه چند روز  بعد ک برگشت خونشون و من خونه مادربزرگم بودم همون دختره اومد گفت فلانی ازت خوشش اومده شمارتو میخواد

یعنی واقعا احساس کردم قلبم ریخت پایین

بعدش خیلی داستانا پیش اومد و خیلی اتفاقا ک حال ندارم تایپ کنم

مال ما سنتی بود اومدن خونمون باهم حرف زدیم منو مامانمو مامانشو خواهرش با خودش بودیم بعد حرف زدن از ا ...

اللللهیییییییی...خیلیم جذاب بود مرسی😘😘😘

الهی خوشبخت باشین همیشه

نه از اون پسرا نبود که قصدش دوستی باشه چون اصلا روش نمیشد باهام بحرفه تا دوماه با پسوند خانوم صدام م ...

اخی..خدا قسمت ما کنه..از اولش با نیت پیچ میان  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
اخی..خدا قسمت ما کنه..از اولش با نیت پیچ میان    

😂😂ایشالا قسمت شمام بشه با داستانای جذاب تر بیای بگی کلی بخندیمو لذت ببریم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
😂😂ایشالا قسمت شمام بشه با داستانای جذاب تر بیای بگی کلی بخندیمو لذت ببریم

قربونت برم مرسی

ایشالا خوشبخت و عاشقااااااااانه زندگی کنید  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706