2726
عنوان

سوپرایز همسرم 😍😍😍عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3140 بازدید | 108 پست
  توجه نکن بزار همون تاپیک های خیانتو باور کنن

تهمت هرمی

دروغ

و...

بخاطر یک عکس حالم گرفتن

بخدا نی نی سایتیا چرا بعضیا اینجورن😢😢

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
 این ظرف ها تو اصفهان فراوونه پس همه عضو شرکت هرمی ان؟

کنجکاو شدم بدونم گناه کبیره بود سوالم ببخشید دیگه سوال نمیکنم باشی ک پروردگار حق تعالی از گناه بسیاربزرگ این بنده حقیر بگذرد انشاالله 

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا اون تاریخ اونجا چیه اگه امروز خریده اسی هم زود عکس گرفته گذاشته اینجا 

دقت کنین امروز2019/6/26هست و گاهی اوقات دوربین بعضی گوشی ها اون کنار تاریخ میندازه 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2728
تهمت هرمی دروغ و... بخاطر یک عکس حالم گرفتن بخدا نی نی سایتیا چرا بعضیا اینجورن😢😢

شما که ده ساله تو سایتین باید آشنا باشین به رفتار دوستان 

اون کامنت های منفی رو توجه نکنین مثبتا بیشتر بودن 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
 این ظرف ها تو اصفهان فراوونه پس همه عضو شرکت هرمی ان؟

ایول 

واقعا ک ممنونم هستی 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
   شما که ده ساله تو سایتین باید آشنا باشین به رفتار دوستان  اون کامنت های منفی ...

فدات والا خب حرفاشون اینقدر نیش داره بعد از نیش مادر شوهر مینالن😂

تهمت هرمی دروغ و... بخاطر یک عکس حالم گرفتن بخدا نی نی سایتیا چرا بعضیا اینجورن😢😢

من ب شما تهمت زدم ک هرمی هستین؟ خانوم محترم من یه سوال پرسیدم و جواب گرفتن دیگه غرغر کردن و برچسب زدنت چیه ،؟جنبه سوال نداری تایپک نزن واقعا خجالت اوره حال ادمو خراب میکنید ندید بدید اومده کاسه اشو نشون میده حالا خوبه سرویس طلانخریده برات لابد میبردی من و تو نشون جهانیان بدی

هه تاپیک خیانت هم باور نمیکنم اتفاقا.  تاپیکی هم مناسب نباشه گزارشه رو زدم زود گلم

باشه عزیزم تو فکر کن نتیه 

چی بگم بهت اخه

حوصله بحثم ندارم😉

وا چه خبرتونه ؟

من ب شما تهمت زدم ک هرمی هستین؟ خانوم محترم من یه سوال پرسیدم و جواب گرفتن دیگه غرغر کردن و برچسب زد ...

واییییی😂😂😂😂بخدا زبونم بند اومد 

😆😆😆😆😆

واییییی😂😂😂😂بخدا زبونم بند اومد  😆😆😆😆😆

😁😁😁😁😁😁😁😁😁لامصب زبون ک نیست خخخخخ

2706