2733
2734

نگران نباش امینو خیلی دقیقه انشاالله مشکلی نیست

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از هر ده نفر ک ریسکشون بالاس،دو نفرشون تایید میشع ک مشکل هست عزیزم واین ینی بیست درصد،استرس نداشته باش

ریسکت هم خیلی نیست،پس اوناییکه یک به پنج هستن و یک ب دو باید چی بگن،هیچ چیزی نیست انشالله 

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
اگ اونم مشکوک باشه چی میشه؟؟؟؟

اگه خدایی ناکرده بچه مشکلی داشته باشه اگه بخای می تونی سقطش کنی 

به اونجاها فکر نکن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
خیلی ناراحتم  ازمایش امینو سنتز باید انجام بدم ، اگ اونم مشکوک باشه خدانکرده چی میشه ؟؟ باید سق ...

اگر نمیخای تمام عمرت از یبچه داون سیندرمی مراقبت کنی و هرروز ببینیش و اینه دغت باشه و ممکنه ازت بپرسه چرا گذاشتی من به این دنیا بیام اره

2738
از هر ده نفر ک ریسکشون بالاس،دو نفرشون تایید میشع ک مشکل هست عزیزم واین ینی بیست درصد،استرس نداشته ب ...

ممکنه کوتردمارکر رو زود داده باشم و اینطوری مشکوک داده باشه؟

من غربالگری اولم ریسکش ۱به ۱۱۵۷ به چند تا دکتر نشون دادم گفتن خوبه حالا منتظرم غربالگری دومو برم .ان ...

مال منم کف خوبه و نرماله واس همین واسم غربالگری دوم رو ننوشت منخودم رفتم دادم آزمایشو الان. ریسکش رو زده ۱ به ۷۶۱

2706