2733
2734

بله 

هملت ،مکبث، اتتلو ، شاه لیر از شکسپیر 

دکتر فاستوس از کریستوفر مارلو 

اهمیت ارنست بودن از اسکار وایلد 

در انتظار گودو از ساموئل بکت

جعبه شنی از ادوارد آلبی

مرگ فروشنده از ارتور میلر 

چه سبکی میخوای ؟؟

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

من ایرانی نیست فارسی کیلی کیلی کم 

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بله  هملت ،مکبث، اتتلو ، شاه لیر از شکسپیر  دکتر فاستوس از کریستوفر مارلو  اهمیت ا ...

اوه مای گاد شما چقدر اِجوکِیتدی 🙄😁

عزیزم واسه پایان نامم استادم گفته روی یه نمایشنامه کار کنم، گفته من چند مورد بهش بگم اون بررسی کنه، منم نمایشنامه نمیشناسم 😁 (مترجمم، میخوام روی استراتژی های مترجمش کار کنم اینکه چه سبکی باشه مهم نیست واسه من فقط سنگین نباشه)

اوه مای گاد شما چقدر اِجوکِیتدی 🙄😁 عزیزم واسه پایان نامم استادم گفته روی یه نمایشنامه کار کنم، گف ...

قربونت 😁

خب ببین اینا نمایشنامه های خوبی ان مال دوره های مختلف تاریخی ان

مثلا هملت ،مکبث، اتتلو ، شاه لیر  دکتر فاستوس مال قرن شونزدهمن ترجمه هاشونم اکثرا مال قبل انقلابه
اهمیت ارنست بودن مال قرن نوزدهه

در انتظار گودو از ساموئل بکت، جعبه شنی از ادوارد آلبی مرگ فروشنده مال قرن بیستن

اینا رو معرفی کن  😃همشونم جالبن از نظر موضوعی  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
اوه مای گاد شما چقدر اِجوکِیتدی 🙄😁 عزیزم واسه پایان نامم استادم گفته روی یه نمایشنامه کار کنم، گف ...

کارای برنارد شاو عالیه

مهرماهی یه کاربر فوق العاده با مطالعه و با اخلاقه 

😁
2738
کارای برنارد شاو عالیه مهرماهی یه کاربر فوق العاده با مطالعه و با اخلاقه 

خیلی خیلی لطف داری به من اوپرا جون 😍😍😍😍😍😍 به پای شما نمیرسم 😘😘😘😘

برنارد شاو واقعا عالیه  جاش خالی بود تو‌لیست 😄😄

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی 😘😘😘❤❤❤❤

خواهش میکنم عزیزم 😄