2726

گلهای من من مواد رو چشمی زدم ولی برای این مقدار

نیاز داریم به...

"نخودفرنگی به میزان لازم

"هویج پخته شده دو عدد متوسط

"یک عدد فلفل دلمه ای

"چهار عددد خیارشور

"یک عدد سفیده ی تخم مرغ پخته شده "جعفری به میزان لازم

"مرغ پخته شده به میزان دلخواه "

نصف بسته ماکارانی فرمی(هرمدلی که دوس دارین)

"میشه از کلم سفید و کلم بنفش هم چشمی توی موادمون بریزیم... اول ماکارانی ُمیپزیم وبعد ابکش میکنم ...

هویج رو بارنده ی درشت میزنم  همینطور مرغ رو خورد میکنم

همراه با فلفل دلمه ای ریز شده

و

خیارشور و نخودفرنگی و  سفیده ی تخم مرغ  و جعفری خورد شده

همه رو باهم مخلوط میکنیم....

"از کلم‌سفید و کلم بنفش ک ورقه ای برش زدیم به مقدار کم میریزیم "

موادو ک مخلوط کردیم ب میزان دلخوه سس میزنیم و یک الی دو قاشق ماست

و من یکم سرکه هم میزنم درحد یک قاشق

همراه با نمک و یکوچولو فلفل ...

میزاریم در یخچال نیم الی چهل دقیقه بعدش امادست راستی من نود درصد موادرو نداشتم  فقط

از خیارشور و نخودفرنگی و جعفری استفاده کردم بازم 😂خوشمز شد)

مرسی عزیزم 

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی خوب یروز به مامانت بگو درس کنه برین اونجا😊

آخه تو خانواده م فقط خودم دوست دارم😂😂 حتی یه بار رفتم رستوران سفارش دادم گفتن تموم کردیم در این حد بد شانسم 🤣🤣🤣

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔