2726

روزی ۳۰ گرم باید اضافه کنه . ۱۰ روز اول در نظر نمیگیرن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب چقد میشه تو ۴۵ روز؟یه کیلو یعنی؟

بله

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اذیت نککککن...کمه نیس؟

نه ماهي ٩٠٠ گرم بايد اضافه كنند بيشترش بالاتر از حد نرمال خورده بوده بچه . البته تو ماه ٧ به بعد همه اون بالاتره ميره چون هم دندون هست هم تغيير عادات غذايي

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
تو نمودار رشدش نگا کن وزن اولیه رو بعد از یک و نیم ماه ببین کجا باید باشه با ی اختلاف کوچیک کمی بال ...

الان پیشم نیس نگاکنم رفتم خونه نگا میکنم