2737
2734

حدود 1سال پیش تو سلف نشسته بودیم دوستم گفت پسر بیارم اسمشو میزارم ویهان. دوستم متاهله ولی بچه نداره فعلا قصدشم نداره تا 2 سال دیگه. زد و من حامله شدم بچم پسره اینستا گشتم از ویهان خوشم اومد. ربطیم به دوستم نداشت. حالا دوستم میگه من خوشم نمیاد این اسم و بزاری اول من گفتم. گفتم دذسته تو گفتی ولی من نمیام اسم بچمو برحسب سلیفه تو انتخاب کنم و کاملا اتفاقی شد ک منم از این اسم خوشم میاد و کلی گشتم این به دلم نشیت این همه ادم از یه اسم خوششون میاد ادم ایم بچشو از علاقه خودس میزاره نه بقیه پس من با تو کاری نداشتم. گفت ولی من خوشم نمیاد من اول گفتم این میشه تقلید حتی فلانیم فهمید من این اسمو دوست دارم گفت من نمیزارم با اینکه منم دوست دارم این اسمو. منم گفتم خب اون مگه حاملست تا درک کنه ادم اسم بچش واسش مهمه.بچه ها میگید من چیکار کنم چی بگم به دوستم؟

حالا نیاین بگین اسم ویهان زشته یا فلان. فقط بگید من دوستمو چیکار کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بذار اومد و اون حامله نشد هرچی زایید دختر شد

حرفش غیرمنطقیه

بگو انقد مهم بود برات نباید بازگو میکردی

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲

اهمیت نده😊حتی فامیلم نیستید که تکراری باشه 

چه اداهایی دارن ملت

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

اسم ویهان زشته و فلان😐

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2706