2703
2553

چه جوریه عمل لاپاراسکوپی با لیرز گفت انجام میدن لطفا برام  توضیح بدین خیلی خیلی نگرانم 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
فیبروم سینه؟

فیبروم رحم

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش بیهوشی داره تو چند ساعت انجام میشهو یک هفته هم تو خونه استراحت داره!کارسختو ترسناکی نیست!منکه خیلی بیهوشیشو دوست داشتم هیچی نفهمیدم از من نافمو باز کرده بودنو زیر دلمو سوراخ کرده بودن من کیست داشتم که پاره شده بودو خونریزی داخلی کرده بودم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2456

اصلا جای نگرانی نیست. با جراحی برش میدارن. تهرانی؟ اگه تهرانی و اگه امکانش واست هست برو مطب دکتر نصر یا بیمارستان گاندی ، خدای لاپاراسکوپیه ، شاید دارو بده و عمل نکنه ، هر چی میگه رو حساب کتابه

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
نگران نباش بیهوشی داره تو چند ساعت انجام میشهو یک هفته هم تو خونه استراحت داره!کارسختو ترسناکی نیست! ...

اهان دکترش گفت با لیزر انجام میدم که شکمتو باز نکنم ،

لاپاراسکوپی همون دراوردن رحمه؟

اهان دکترش گفت با لیزر انجام میدم که شکمتو باز نکنم ، لاپاراسکوپی همون دراوردن رحمه؟

اصلا نگران نباش عزیزم زیاد سخت نیست . لاپاراسکوپی یعنی دو تا برش خیلی کوچولو با لیزر میدن دیگه کلا باز نمیکنن 

اصلا جای نگرانی نیست. با جراحی برش میدارن. تهرانی؟ اگه تهرانی و اگه امکانش واست هست برو مطب دکتر نصر ...

دوروبر تهرانم ،ب مامانم گفت چون تازه چندروزه یائسه شدی و دیگه بارداری هم نمیخای انجام بدی رحمتو بردار وگرنه باید بری کورتاژ کنی .نمیدونم بخدا از صبه ناراحتیم بلاتکلیفیم

2714
اصلا جای نگرانی نیست. با جراحی برش میدارن. تهرانی؟ اگه تهرانی و اگه امکانش واست هست برو مطب دکتر نصر ...

اسم بیمارستانو میزنم نت ببینم چ جوریه ممنونم

اهان دکترش گفت با لیزر انجام میدم که شکمتو باز نکنم ، لاپاراسکوپی همون دراوردن رحمه؟

نه گلم!مثلا من هم پولیپ داشتم هم کیستم پاره شده بود خونریزی کرده بودم بعد دوتا لوله فرو کردن تو رحمم یکی از ناف یکی از زیر دلم و خونارو ساکشن کردنو پولیپمم برداشتنو حسابی تروتمیزش کردنو بعدم فقط دوتا بخیه زیر دلم زدنو بلافاصله در عرض یکماه بعدش باردارشدم که الان پسرمم یک سالشه

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
نه گلم!مثلا من هم پولیپ داشتم هم کیستم پاره شده بود خونریزی کرده بودم بعد دوتا لوله فرو کردن تو رحمم ...

خدا حفطش کنه گلم .اخه دکتره به ما گفت باید بره رحمشو دراره باید لاپاراسکوپیش کنیم

خدا حفطش کنه گلم .اخه دکتره به ما گفت باید بره رحمشو دراره باید لاپاراسکوپیش کنیم

مرسی عزیزم نمیدونم ولی با لاپارسکوپی نشنیدم رحمو دربیارن!آخه فقط دوتا لوله میکنن تو رحم چجوری رحمو دربیارن؟

مرسی عزیزم نمیدونم ولی با لاپارسکوپی نشنیدم رحمو دربیارن!آخه فقط دوتا لوله میکنن تو رحم چجوری رحمو د ...

بخدا نمیدونم همین اسمو گفت بعد گفت رحمتو باید دربیاری ،بعد تاکیید کرد تو بیمارستان خصوصی با لیزر انجام میده 

بخدا نمیدونم همین اسمو گفت بعد گفت رحمتو باید دربیاری ،بعد تاکیید کرد تو بیمارستان خصوصی با لیزر انج ...

نگران نباش وحشتناک نیست!و ترسم بگو نداره