2733
2734

فقط میدونم خوشگلن😂 و خاکی

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باافتخار کوردم

عزیزم واسه شناخت یکی دنبال قومیت نباش

ذات آدما ب قومیت و کشور و مذهب ربطی نداره

اما درکل مردای باغیرتی هستن و باجنم و کاری....هوای زنوبچه روهم دارن..ولی بیشترتحقیق کن

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂

عزیزم من خودم کرمانشاهی هستم.. ولی شوهرم همدانیه.. میدونی خوبن درکل.. چون معمولا مدیریت خانه رو میدن دست زنشون.. بعد زندوستن.. شوخن.. ولی خب زود عصبانی میشن.. من فک میکنم اکثرشون اینطورن.. ولی خب همه جا خوب و بد هست و باید ببینی تو دل چه خانواده ای بزرگ شده

2738
باافتخار کوردم عزیزم واسه شناخت یکی دنبال قومیت نباش ذات آدما ب قومیت و کشور و مذهب ربطی نداره ام ...

یه سوال داشتم برادر من نظامی هست سمت کردستان میگن خیلی ها از کورد ها جذب داعش شدن درسته هر هفته دستیگر می کنند

تو هر قومی بد وخوب است اگر سنی باشن و شما شعیه مشکل پیش میاد کردها رسم دارن اگر از هر دینی زن بگیرن ...

میشه درنیاری از خودت ما شیعه ایم طایفمون دختر دو سه تا دادیم کردستان ممکنه احتلاف عقیده پیش بیاد و سخت باشه اما هرگز دخترای ما سنی نشدن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706