2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم...😔

194 بازدید | 9 پست

خیلی ناراحتم

تازگیا سرکار میرم.چندروز پیش یه جایی از کارم اشتباه کردم به قول خودمون سوتی دادم

یکی از همکارام پیش هرکس میشینه تعریف میکنه که چه اتفاقی افتاده. و هرکس از همکارا که نمیدونست خبردارشد.خیلی ازش ناراحتم دلم شکست همه که ازاول توی کارشون خبره نبودن

من پرستارم...نپرسید چه اتفاقی بود ممکنه یکی ازهمکارا باشه بفهمه این تایپیکه منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با لحن خیلی محترمانه و مودب بهش بفهمون که ازش واقعا ناراحت شدی ... بعضی ها کلا همین جورین ... من تو محیط کاری فقط شنونده هستم بگو بخند داریم ولی نه خیلی اعتماد به نفس داشته باش حواست به کارت باشه انشاالله که اشتباه نمیکنی عزیزم ... تو محیط کار فقط سرت تو لاک خودت باشه ..‌. 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

عزیزم شغل شما شغلی نیست که سوتی دادن توش چیز کمی باشه گاهی به قیمت جون یه مریضه.پدربزرگ بیچاره من در اثر همین سوتی های پرستارا الان فلجهو زندگیش مختل.خب در مورد کارت بیشتر مطالعه کن بیشتر یاد بگیر جون و سلامتی آدما مسخره بازی نیست شما سوتی بدی بعدشم ناراحت شی

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
عزیزم شغل شما شغلی نیست که سوتی دادن توش چیز کمی باشه گاهی به قیمت جون یه مریضه.پدربزرگ بیچاره من در ...

اشتباه من درسته توی محیط کار بود

اما مرتبط با جوون ادم ها نبود

شماکه نمیدونی اشتباه من چی بود انقدر زود قضاوت میکنی

2738

در دهن مردمو مگه میشه بست؟ بزنش به بیخیالی .همکارات هم میدونن تازه واردی دیگه. ولی دقت کن دوباره اشتباه نکنی که خیلی بد میشه

کاربر قدیمی ام (قاصدک). کاربریمو فراموش کردم مجبور شدم دوباره عضو شم😐🤨🙄