2726
عنوان

خانومااااا تروخدابیایین کمک...

119 بازدید | 9 پست

خیلی اعصابم خرده 😣شوهرم بهم گیرداده میگه دستات پوستش خراب شده😔 اخه یه مدت طولانی بدون دستکش لباس وظرف شستم حالا پوستش تیره شده ویکم لک داره توروخدا یه کرم خوب معرفی کنین🙁

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲

اول اینکه از الان با دستکش کاراتو بکن

بعدم اینکه روغن بنفشه اصل بزن هر شب به دستت و صورتت 

روشن میکنه و سفبدم میکنه لکه هم میبره

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کرم اوسرین ترک پاش برای دستی که پوستش آسیب دیده عالیه من دوسال استفاده کردم خدایی عین روز اول شد دستام.

الان حدودا ۱۵۰ تومنه ولی عالیه..استفاده کن..دیگه هم بدون دستکش ڟرف نشور و کار نکن..

ببین من شوهرم میگه مصرف دستکشت بالاست بدون دستکش بشور ولی من اگه دستکش نباشه ظرفا رو نمیشورم تا دستکش بخرم.

.(عاشق بچه 92)
بهش بگو تو هم شکمت خیلی گنده شده پوست صورتت سیاه شده زیر چشات کبود شده وسط سرت کچل شده ناخنات و دندو ...

😂😂اونو ولش کن خودمو بچسب

خدایاشکررررت منم مادرشدم😍😍🤲