2726
عنوان

دارم میمیرررررررررم بچها

168 بازدید | 19 پست

وای من دیروز صبح پریود شدم از درد تا عصر مردم و زنده شدم مفنامیک خوردم هیچ اثری نکرد بعد ژلوفن از دمنوش نعناع اویشن بابونه دارچین زنجبیل کوفت و زهرمارررر ولی دردم اینقدری زیاد بود که فقط جیغ میزدم تازه کلی هم استفراغ کردم اب میخوردم حتی  رفتم دکتر فشارم رو ۶ بود ی سرم و ی مسکن و دو تا تقویتی ی عضله شل کن هم تو پام با ی شیاف تا اروم شدم دوباره امروز صبح تا الن درد دارم اخه هر سری من میمیرم و زنده میشم بخدا از شدت درد فقط میخام بمیرم بچهااا داغون شدم سر این پریودا دکتر رفتم مشکلی نبوده کسی هس مث من باشه؟؟تروخدا چیزی خس بخورم دردام کم شه؟؟

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط و فقط شیاف دیکلوفناک من که فقط با این آروم‌میشم وگرنه بدتر از تو میشم

دکتر دیروز داد بهم دیروز تا الن چهار بار گذاشتم بخدا طرف قرص و دارو میرم بدنم میلرزه از بس من تو این دوره قرص میخورم   

🖤
دکتر دیروز داد بهم دیروز تا الن چهار بار گذاشتم بخدا طرف قرص و دارو میرم بدنم میلرزه از بس من تو این ...

قرص بعد یه مدت دیگه اثر نمیکنه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
سشوارو رو گرم بذار  روی شکمت و هرجایی ک دردمیکنه نگهدار... کلی از دردت کم میشه. سردیجات نخور، گ ...

کیسه نمک داغ میزارم اصن مدام رو دلمه اما این درد اصن اروم شدنی نیس

🖤
کیسه نمک داغ میزارم اصن مدام رو دلمه اما این درد اصن اروم شدنی نیس

ای وای ☹ دیگه راه حل دیگه‌‌ای ندارم... ماشالا خودت استادی، همه روشها رو امتحان کردی... انشاالله ک خوب شی گلم ❤

من هرماه یه شیاف دیفلوفناک میزارم!!!

با چایی زنجبیل و کیسه ابگرم

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
من هرماه یه شیاف دیفلوفناک میزارم!!! با چایی زنجبیل و کیسه ابگرم

شیاف گذاشتم ولی تاثیر نداشت دمنوش هم از هرنوعی بگی خوردم فقط یکم دارچین قبلا ارومم میکرد ک جدیدا بدتر حالت تهوع میگیرم

🖤
2706