1373
1363
عنوان

دارم میمیرررررررررم بچها

145 بازدید | 19 پست

وای من دیروز صبح پریود شدم از درد تا عصر مردم و زنده شدم مفنامیک خوردم هیچ اثری نکرد بعد ژلوفن از دمنوش نعناع اویشن بابونه دارچین زنجبیل کوفت و زهرمارررر ولی دردم اینقدری زیاد بود که فقط جیغ میزدم تازه کلی هم استفراغ کردم اب میخوردم حتی  رفتم دکتر فشارم رو ۶ بود ی سرم و ی مسکن و دو تا تقویتی ی عضله شل کن هم تو پام با ی شیاف تا اروم شدم دوباره امروز صبح تا الن درد دارم اخه هر سری من میمیرم و زنده میشم بخدا از شدت درد فقط میخام بمیرم بچهااا داغون شدم سر این پریودا دکتر رفتم مشکلی نبوده کسی هس مث من باشه؟؟تروخدا چیزی خس بخورم دردام کم شه؟؟

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

فقط و فقط شیاف دیکلوفناک

من که فقط با این آروم‌میشم وگرنه بدتر از تو میشم

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"

مجردی؟؟ 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه منم یه روز برم صدای قلب نی نی مو گوش بدم😪برم سیسمونی بخرم ساک بیمارستانشو ببندم😪میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنید❤🌹

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
فقط و فقط شیاف دیکلوفناک من که فقط با این آروم‌میشم وگرنه بدتر از تو میشم

دکتر دیروز داد بهم دیروز تا الن چهار بار گذاشتم بخدا طرف قرص و دارو میرم بدنم میلرزه از بس من تو این دوره قرص میخورم   

دکتر دیروز داد بهم دیروز تا الن چهار بار گذاشتم بخدا طرف قرص و دارو میرم بدنم میلرزه از بس من تو این ...

قرص بعد یه مدت دیگه اثر نمیکنه

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"
سشوارو رو گرم بذار  روی شکمت و هرجایی ک دردمیکنه نگهدار... کلی از دردت کم میشه. سردیجات نخور، گ ...

کیسه نمک داغ میزارم اصن مدام رو دلمه اما این درد اصن اروم شدنی نیس

1376
کیسه نمک داغ میزارم اصن مدام رو دلمه اما این درد اصن اروم شدنی نیس

ای وای ☹ دیگه راه حل دیگه‌‌ای ندارم... ماشالا خودت استادی، همه روشها رو امتحان کردی... انشاالله ک خوب شی گلم ❤

💙 i Love you more than i can express 💙
اره 

برو نوع پرده اتو چک کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه منم یه روز برم صدای قلب نی نی مو گوش بدم😪برم سیسمونی بخرم ساک بیمارستانشو ببندم😪میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنید❤🌹

من هرماه یه شیاف دیفلوفناک میزارم!!!

با چایی زنجبیل و کیسه ابگرم

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                   
من هرماه یه شیاف دیفلوفناک میزارم!!! با چایی زنجبیل و کیسه ابگرم

شیاف گذاشتم ولی تاثیر نداشت دمنوش هم از هرنوعی بگی خوردم فقط یکم دارچین قبلا ارومم میکرد ک جدیدا بدتر حالت تهوع میگیرم

1378
شیاف گذاشتم ولی تاثیر نداشت دمنوش هم از هرنوعی بگی خوردم فقط یکم دارچین قبلا ارومم میکرد ک جدیدا بدت ...

دکتر برووو حتما یه سونو بده.منم دردام وحشتناااکه ولی شیاف میزنم خداروشکر خوب میشم

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                   

[QUOTE=95044530]برای چی؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی [/QUOTE

ممکنه مسدود باشه یا حلقه اش کوچیک باشه من اینطور بودم حتی بعد ازدواجم و همینطور پریودیم دردناک بود شب اولم ک داغون شدم بعد چن ماه دیدم هنوز اینطورم رفتم دکتر تعجب کرد ک چطور شب اول تحمل کردم گفت ک پرده ات کلفت و مسدود بوده و تیکه هاش مونده اینم بگم من بعو شب اول اصلا رابطه ک دخول کامل باشه نداشتم از درد دیگه گف باید عمل بشی عمل کردم خیییلی خیلی خوب و راحت شدم هم درد ندارم هم رابطه راحت دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برو چک کن هم پریودت مشخص میشه علت دردت هم اینکه برا ازدواجت خوبه مث من بهت فشار نمیاد هم یه گواهی بگیر بره بعدت یه تیر 3نشون 

ان شاالله ک مشکلت حل شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339