2726

بچه ها من یا الکی حساسم یا بخاطر بارداری اینطوری شدم تو روخدا اذیت نکنید عصبیم فقط نظرتونو صادقانه بگید 

دیشب شوهرم داشت صحبت می‌کرد که یکی از دوستامون بازنش دعواش شده باز خیلی کشمکش دارن اونا میگفت زنه گفته طلاق میخواد و نمیتونه ادامه بده آینده ای تو زندگیشون نمیبینه 😑😑اینارو شوهرش به همسر من گفتهبود

بعد این حرفا یهو گفت امیر نمیتونه بدون افسانه زندگی کنه نمیتونه طلاق بده که 😒گفتم چرا گفت از بس بیشعوره نمیتونه فکر کنه این زن مال اون نباشه فکر میکنه تو هرشرایطی باید مال اون باشه

این یدونش 

یه بارم سال پیشداشتیم راجع به داداشش حرف میزدیم که زنش چرا اذیت میکنه و اونم گردن کج کرده فقط یهو گفت آخه داداشم واقعا عاشق زنشه نمیتونه بدون اون باشه

پارسال از بی تجربگی دعوا کردم گفتم آره اون عاشق زنشه تو نیستی که این چیزا رو توجیه نمیدونی 

اما دیشب هیچی نگفتم شب فقط گریه میکردم 

شاید مسخرس ولی حس میکنم عمیق دوسم نداره زندگیم خوبه اما انگار علاقش بهم واقعی نیست 

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات

من متوجه نشدم راستش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ناراحت میشدم اگه جات بودم! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
تو یه جمله بگو دلیل ناراحتیت چیه من متوجه نشدم از چی ناراحتی

اینکه میگه فلانی و فلانی چون زنشونو دوست دارن اینجوری میکنن خب یعنی منو دوست نداره دیگه

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات

عزیزم وقتی اینجوری میگه اصلا محل نکن نزار بفهمه ک تو ناراحت میشی و خودخوری میکنی نزار ازت نقطه ضعف بگیره اصلا برات مهم نباشه حساس نباش 

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
واقعا؟؟!! چرا؟

خب وقتی میگه اونا نمیتونن! اونا سخته سونه! ینی من برام سخت نیست! من میتونم! 

البته من زیادی حساسم! 

مثلا شوهرم میگه دوران عقد چقدر خوب بودمیگم مگه الان بده ک میگی اون موقع خوب بود؟ 

کلا کچلش کردم بسکه گیر دادم! 😂😂

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
اینکه میگه فلانی و فلانی چون زنشونو دوست دارن اینجوری میکنن خب یعنی منو دوست نداره دیگه

اگه فقط از رو همین متوجه شدی دوستت نداره که داری اشتباه میکنی

مگر اینکه از مجموعه رفتارهاش به این نتیجه رسیده باشی 

خیلی فاکتورها رو باید کنار هم بذاری تا به این نتیجه برسی که دوستت داره یا نه 

2706