2726
عنوان

راهنماییم کنید،

83 بازدید | 12 پست

سلام کمکم کنید من امروز ده روز مونده به پریم هفته پیش همونطور که گفتم ازمایشم دادم منفی بود بیبی هم زدم چو دلم و کمرم درد میکرد سمت راست شکمم وحالت تهوع هم داشتم الانم همونطورم همون حالتا رو دارم امروز که پاشدم از چواب اکه دیدم بازم اومدم ولی کم نه اندازه پری خیلی نگرانم ده روز دیگه پریمه بعضیا میگن لانه گزینیه زیاد قرمز نیس به قهوه ای و صورتی میخوره  

احتمالا داری عادت میشی همه که تو بارداری و لانه گزینی لک نمیشن بعضی ها اینطورن حالا انشاا... که بارداری خدارو چه دیدی😉😉😊😊😊

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا داری عادت میشی همه که تو بارداری و لانه گزینی لک نمیشن بعضی ها اینطورن حالا انشاا... که بارد ...

نمیدونم خدا کنه باردر باشم ولی دیگه نیومدا اولا میومد زیاد میومد ده روز به پریم مونده اگه نیومد ده روز دیگه هم نشدم پس حتما حامله ام 

2728

عجله نکن هنوز زوده صبر داشته باش خودتو زیاد امیدوار نکن که اگه حامله نبودی دلسرد بشی 

عجله نکن هنوز زوده صبر داشته باش خودتو زیاد امیدوار نکن که اگه حامله نبودی دلسرد بشی 

اها باش چون لکه هاش از نک انگشت بیشتره میسپارم به خدا خواهش میکنم برام دعا کنید خیلی بچه دوس دارم ده روز دیگه موعد پریودیمه

اخی عزیزم انشاا... هر چی صلاحته پیش بیاد😊😊

از صبح اول رنگش صورتی بود بعد شد قهوه ای الان شد قرمز شدید هم شد اگه دوروز طول بکشه لانه گزینیع ولی اگه چهار الی پنج روز پریودیه دعا کنید شایدم هی پریودی باشه ولی میگن اگه؟عقب جلو کنی بدنت داره امادهمیشهبرای بچه دار شدن قدیمیا میگن و ماه بعد میمونین به بچه اخه من خیلی قرص اورژانسی مصرف میکردم شاید تو هر ماه دوتایک بار عید خوردم بعد دیگه نخوردم از 22فروردین شروع کردم برای بترداری میشه راهنماییم کنید

سلام فاطمه جونم چرا اینقدر استرس داری انشاا... که بارداری اگر هم نشدی دنیا که به اخر نرسیده ماه بعد میشی من برات دعا میکنم و به نیتت صلوات میفرستم اگه بودی خبرشو بده😘😘

سلام فاطمه جونم چرا اینقدر استرس داری انشاا... که بارداری اگر هم نشدی دنیا که به اخر نرسیده ماه بعد ...

سلام مرسی عزیز دلم بابت همچی نه میدونین استرس اینو دارم میگم یوقت بچه نبوده باشه اگه پریود باشه اشکال نداره ولی خوب خیلی شدیده خونریزیم حالا این ماه سیکلم 21یا 22بوده ماه قبل 15دهم شدم این ماهم که پنجم ده روز انداختم جلو روزای تخمک گذاریم کیه پس میشه هر روز نزدیک.....داشته باشی؟یا طور دیگه مرسییی

سلام من دیروز تموم شد احتمالش هس که لانه گزینی باشه شایدم بازم بیاد ولی عین خون ریزی پریود بودا با دیروز شد سه روز میگن دوروز یا سه روز باشه خونریزی لانه گزینیه نظر بدین