2726
عنوان

مراسم عروسی

227 بازدید | 23 پست

همسرم خونه خریده... ما تو عقد هستیم.. خونه الان قابل استفاده نیست خرج داره... شوهرم میگه زندگیمون رو شروع کنیم تو یه خونه مستاجری... عقدمون طولانی نشه... کم کم خرج خونه میکنم... برای مراسم عروسی هم وام میگیرم.... من میخواستم بهش پیشنهاد بدم که لباس عروس و اتلیه و خرید بازار باشه و یه سفر به کیش... دیگه مراسم نگیره... چون میخواد وام بگیره برای مراسم... قرض خونه هم هست... نظر شما چیه؟

*** زندگی قانون باورها و لیاقت هاست، باور کن لایق بهترین هایی***

من موافقم :)

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خودم نظر شمارو دارم که فقط آتلیه برم و مسافرت کیش یا خارج از کشور 

چون بنظرم مراسم خرج اضافه س

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2728
باهات موافقم جای وام برا مراسم، وام روخرج خونه کنید و مستاجر نشید

خونه 70 تومنی خرج داره ولی مراسم حدود 20 تومن وام میخواد بگیره

تا اخر عمرت حسرت ب دلت میمونه عروسی هم اگر نمیگیری لباس کرایه کن ارایشگاه برو عکس بگیر حتمااا

لباس و اتلیه و خرید بازار هست... و یه سفر کیش.... مهمونی نباشه

همون خرج لباس عروس و آتلیه و آرایش عروس هم خودش کم خرجت نمیشه ‌ و همچنین سفر به کیش. شما ک اینکارها ...

فامیل زیادی نداریم نه ما نه اونها

2706