2726

دیشب کلی گریه کردم چون میخوام طلاق بگیرم 

بلا تکلیفم هیچی تو زندگیم مشخص نیست 

من چهارساله عقدم 

رسممون رو میگم ما با شوهر حرف میزنیم در صورتی ک خوده پسره بخواد شوهر من بعد دو سال خواست حرف بزنیم 

خلاصه باهاش حرف زدم دیدم اونی نیست ک میخوام ینی خجالتیه ..عرضه نداره ...ساده اس...هر کی بخواد میتونه سوارش شه ...باباش فوق العاده پولداره و این سهمی داره از این ثروت 

حالا خودش ک نمیتونه کاری برا خودش راه بندازه عرضه نداره حداقل از پول باباش خوب استفاده کنه 

حتی خودش یبار بم گفت ک مامان بابام بم گفتن تو ساده ای ....و این حرف بشدت منو عصبی و افسرده کرد )(تو طلافروشی با داداشش کار میکنه ولی عرضه نداره ک اون پسر پس انداز میکنه برا خانومش هر جور طلایی میاره اینم پس انداز کنه خودشو بکشه بالا یکم ) حالا درسته پول عروسیمون رو خونوادش میدادن ارث هم ک برا همهههه مساوی میرسه حالا اون طلایی ک برا زنش ببره یا خونه بخره هر کاری کنه فعلا ک باباش زنده اس اصلا تو ارث برااینا حساب نمیشه و ارث مساوی باهمه میرسه ...یه مدت میگف با مامانم اینا زندگی میکنیم بعد ازدواج..الان ک گفتم طلاق میگه نه خب زندگی نمیکنیم فکر میکنه انگار برااین طلاق میخوام ...درکم نمیکنه ..تفاهم نداریم ..انگار زبون هم رو نمیفهمیم خیلی سختمه اینا 

خصوصیات خوب هم داره 

مهربونه ..دنیارو بخوام برام میاره ..هر مسافرتی بره برا هیچکسم سوغاتی نیاره من اولویتم ..خیلی خیلی دوسم داره ..حتی اسم طلاق اوردم گفت تو هر چی شرط بذاری قبوله ...من 20 سالمه اون 25 

اگه چهره رو هم بخوایم در نظر بگیریم سرترم ..ولی برا من چهره مهم نی انسانیت مهمه 

حالا یه چیزای دیگه تو پست بعد میذارم 

خب راهنماییش کن عزیزم

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زود ازدواج کردی و معیار و ملاکی نداشتی اون موقع متاسفانه

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
2728

خب هنوز سنش کمه

من با شوهرم عقد کردنی ۲۰ سالش بود

الان ۲۶ سالشه تازه فهمیده باید پس انداز کنه و جنم داشته

باشه

یعنی من فقط ۶ سال الکی خودم و کشتم 

چون دیر یا زود میخواست متوجه بشه

شمام بنظرم باهاش پایه باش

حساب کتاب شو بگیر دستت

بعضی مردا حوصله ندارن پول جمع کنند

متوجه نشدم ینی دوسال عقد بودین و حتی حرفم نمیزدین؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

یه فامیل داریم 

منوووو خیلی دوسم داره 27 سالشه 

از بچگی خودش کار کرده و تو یه جایگاه خیلی خوبه 

مهربونه و همه فامیل قبولش دارن 

4 سال عقدم و اون همچنان مجرده ..و یجورایی انگار منتظر منه ...و میگه نمیخوام بعد من ازدواج کنه تا وقتی ک من برم زیر یه سقف به ازدواج فکر نمیکنه ..

این فامیلمون قبل از عقد من خیلی با خانواده میومدن خونمون ..پسر خوبی بود شعورش خیلی خوب بود ...تو هر مسئله ای درک خوبی داشت 

خلاصه 

بعد طلاق میتونه این اقا کیس خوبی باشه 

ولی خدای بالاسر شاهده برام مهم نی این اقا 

میخوام زندگیه خودم خوب بشه 

خودم تصمیمی بگیرم ک فردا روز پشیمون نشم 

ک چرا طلاق نگرفتم 

ک چرا طلاق گرفتم 

میشه راهنماییم کنید 

کدوم راه بهتره 

وا! شوهر مگه عروسکه که یکیو بذاری سر جاش بگی اون یکی بهتره!؟؟؟

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
2706