2737
2734
عنوان

امروز مطمئن شدم هیچی بارم نیست

374 بازدید | 16 پست

😑😑😑😑😑😑😑

بچه هاااااا خواهشا کمک😭

من امروز پلی بیست آهنگایی ک واسه عروسیم انتخاب کردم رو گذاشتم فهمیدم رقص من به درد تکی عروس نمیخوره 

رقص عادی مهمونیه

انقد ک از این رقص میترسم از تانگو نمی‌ترسم 😑🤦🏻‍♀️😑🤦🏻‍♀️😑

بهم بگید چیکار کنم جز کلاس رقص تو شهرمون نیست

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

تو آینه برا خودت برقص  کلیپ های آموزش رقص دان کن ببین کلا فیلمای رقص و اینا زیاد ببین از روشون تمرین کن عزیزم 

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلیپ های محبوبه دنس رو نگاه کن خیلی قشنگه  تو یوتیوب کامل میذاره

خیلی میرم یوتیوب اونام بیشتر با این اهنگای آروم جدید ک اومده میرقصن رقصی شاد نیست میترسم خوب در نیاد

ب نام خدا ب جای ول چرخیدن اینجا دوتا کار میتونی،کنی برو ی دوست پیدا کن یادت بده 

برو اینستا کلیپ دان کن تمرین کن 

باشد ک رستگار باشی 

باعی باعی

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
تو آینه برا خودت برقص  کلیپ های آموزش رقص دان کن ببین کلا فیلمای رقص و اینا زیاد ببین از روشون ...

خیلی میرم یوتیوب اونام بیشتر با این اهنگای آروم جدید ک اومده میرقصن رقصی شاد نیست

ب نام خدا ب جای ول چرخیدن اینجا دوتا کار میتونی،کنی برو ی دوست پیدا کن یادت بده  برو اینستا کل ...

😂😂😂😂😂عزیزم من صبح تا شب اینستا هستم رقص بلدم ولی رقص برای عروس ک ناز داشته باشه نه

2738
من ب نظرم ادم تو عروسیش باید خودش باشه اصلا ادای خارجیارو دراوردن یا کلاس برای رقص رفتن رو درک نمیکن ...

آره منم قبول دارم ولی جمعه یه عروسی بودیم بنده خدا خودش بود سه تا فیلم بردار از پشت دوربین هی ادا اطوار میومدن که اینجوری کن اونجوری کن

آره منم قبول دارم ولی جمعه یه عروسی بودیم بنده خدا خودش بود سه تا فیلم بردار از پشت دوربین هی ادا اط ...

توجه نکن اعتماد ب نفس داشته باش

من ب شوهرمم گفتم خودم انقد ویژگیهای دیگه دارم ک کلاس و پرستیژم ب هموناس نه رقص فلان

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
خیلی میرم یوتیوب اونام بیشتر با این اهنگای آروم جدید ک اومده میرقصن رقصی شاد نیست میترسم خوب در نیاد

خب خوبه دیگه بابا مگه چی میخوای؟؟ نکنه میخوای با آهنگای شیش و هشت برقصی؟! 😐

بنظرم واسه عروس باید یه آهنگ سنگین و ملایم باشه 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
خیلی میرم یوتیوب اونام بیشتر با این اهنگای آروم جدید ک اومده میرقصن رقصی شاد نیست

اره ولی از اموزش رقصای خردادیان و اینا استفاده کنی چی؟

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼

عزیزم سعی کن با اهنگای ملایم برقصی تو عروسیت تا فیلمت قشنگ بشه و بهتر حرکاتی که یاد گرفتی رو انجام بدی.کلیپای اینستاگرام بهترین گزینه هستن واسه تمرین.عید عروسی دخترداییم رفتم.عروس کلاس رقص رفته بود ینی من هی غش و ضعف می رفتم واسش اینقدر ناز می رقصید.چندتا حرکت نازدار تو رقص خودت بگنجون.

معجزه ی خدا رو دیدم  
2706