2737
2734
عنوان

فرشام کرم قهوه ای رنگ چه رنگ مبلی بگیرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 69 پست
نه بابا من مشهدم یا همین کیفیت بدون میز ناهارخوریش 4500

دیشب نمایشگاه رفتم همین مدل رو ده و خورده ای میداد 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
خونه بزرگه به جا دو دست مبل یه دست مبل بچینم با فاصله دورتر اینو بچینم 

عزیزم خاکستری به کرم قهوه ای زیاد نمیخوره یه فرش کوچیک بگیر 

برای طرح دوم هم اگه حال خصوصی داشته باشی یا کف خونت برای اون تخت بالا تر باشه بتونی دیزاین سنتی کنی قشنگ میشه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشهد مبل چستر خوب باکیفیت بین 5 تا 6 تومن مبل پارچه ترک معمولی تا 4 تکمن حتی مبل مکعبی من دیدم به 90 ...

چند خوب اینجا شهر ما خ گرونه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2731
این رنگ مبلی که گذاشتی کاملاً به کرم قهوه ای میاد، ولی خونه ت خیلی یه رنگ میشه، یه کم رنگای متنوع تر ...

این رنگ سبز رو دیدم باز میگم خونم عسن مسجد نشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
دیشب نمایشگاه رفتم همین مدل رو ده و خورده ای میداد 

اگه مشهدی برو کلاهدوز قیمت بگیر و انتخاب کن بعد برو از جاده کلات از کلی فروشاش بخر شاندیز و کلا نمایشگاه گردن میدن چون کرایه مغازهاشون بالاست 

2738
خونه بزرگه به جا دو دست مبل یه دست مبل بچینم با فاصله دورتر اینو بچینم 

من عموم داره بجاي تخت همين كاناپشو گرفته رنگ سفيد

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
این رنگ سبز رو دیدم باز میگم خونم عسن مسجد نشه 

😁😁 خوب یه سبز خوشگل بردار یا یه رنگ دیگه، من سبزو مثال زدم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
حالا خب چرا حتما همین رنگ ی رنگ بگیر بیاد به فرشات 

همیشه ست خونم کرم قهوه ای بوده دیگه بیزار شدم از رنگ کرم و قهوه ای الانم خاکستری رو بورسه و چرک تابم هست برا من که بچه کوچیک دارم 

به ترکیب رنگ اولی دقت کن

چی جذابش کرده؟

بنظر من ترکیب رنگ‌ نسکافه ای قهوه ای و نارنجی. کمی هم سبز

من اگه جای تو باشم مبلم رو آجری برمیدارم با کوسنهایی از رنگ پاییزی که شاید یکی دوتا هم فیلی رنگ برداشتم . با چوب قهوه ای گردویی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اگه مشهدی برو کلاهدوز قیمت بگیر و انتخاب کن بعد برو از جاده کلات از کلی فروشاش بخر شاندیز و کلا نمای ...

نه گلم مشهد نیستم خ دورم از مشهد 

یه دست میخوام مبل بخرم فقط یه دست دیگه رو از اینا بردارم البته فقط همون تختش و اون قدرم شلوغ نچینم&n ...

وای ازینا نخر اصلا ب نظرم اینا برای تو حیاط خوبن ن داخل خونه

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره
2706