2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

3ما بعدش اقدام کردم 9 ما طول کشید، استراحت مطلق و استفاده از شیاف خدا رو شکر الان یه دختر سالم دارم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
2731

من بعد 5 ماه و نیم باردار شدم

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
2738
علت سقطتتون چي بود خوش بحالتون زود نتيجه گرفتين

نگران نباش بعدی اینجوری نمیشه

واس من تو 8 هفته و 5 روز مونده بود دیگه رشد نکرده بود

الانم خداروشکر دوقلو باردارم

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
وااااي خداي من منم كاش زود حامله بشم حال روحيم داغووووونه

ان شاء الله زود حامله میشی

چه خوب اميدوار شدم خداروشكر واسه منم دعا كنين

زیاد فاصله ننداز تا پریودهات تنظیم شد اقدام کن. حتما بعد سقط شروع کن قطره یا قرص ویتاگنوس بخور هم تنظیم میکنه هم تخمک گذاری و فولیهاتو خوب میکنه. ایشالله دو س ما دیگه نی نی میاد تو دلت

2706