2726

چند روز پیش رفتیم باغ وحش ارم 

حیونا همشون اکثرا یه گوشه خواب بودن یا بی حال یه گوشه وایساده بودن

اینم بگم ما ساعت سه رفتیم تا ۵ و نیم 

میگم ما بد موقع رفتیم سر ظهر بوده  یا همش تو این حاان 

اخه لذت نبردم که هیچ دلمم سوخت براشون....

گرمه هوا ما تو اردیبهشت رفتیم خوب بود. فیلا آب بازی میکردن خیلی بامزه بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تایم استراحتشون رفتی😂😁خوشت میادیکی توگرمای ظهربیادخونت؟😠😂

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

عزیزم حیوان جاش تو طبیعته. بعدم باغ وحش داریم تا باغ وحش

باغ وحش کشورهای دیگه رو نگاه کن. بنا به زیستگاه هر حیوان بازسازی میشه. اما تو کشور ما چهارتا میله اهنی بهم جوش میدن و چهارتا حیوان زبون بسته میندازن توش. 

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

من اصلا نمیرم. طاقت دیدن حیوونای نازنین دو ندارم. نه رسیدگی غذایی نه بهداشتی.  اینقدر هم تو غذاشون چیز میز میریزن همش بیحالن یا خوابیدن 

چه ظلمیه این اشرف مخلوقات به همه موجودات زنده میکنه 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

با احترام به نظر بقیه ولی از دیدن من رفتن به باغ وحش یعنی شراکت در جنایت. اینکه حیوان زبون بسته رو از زیست بومش جدا کنن و بیارن تو قفس تو بدترین شرایط فقط بخاطر اینکه آدمها ببینن و صاحبان باغ وحش هم کسب درآمد کنن یعنی جنایت. اگه مردم به اینجور جاها نرن دیگه کسی بخاطر سود و منفعت اون طفلکی ها رو اسیر نمیکنه. نرید لطفا

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2706